جی پلاس؛

مسی چند گام تا جاودانه شدن در آمریکا فاصله دارد؟

عملکرد درخشان لیونل مسی در تیم اینترمیامی نظر همه اهالی فوتبال را به خود جلب کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ درخشش مسی در آمریکا از همان روز اول آغاز شد. در حالی که بسیاری انتظار داشتند که او در این کشور به تفریح و استراحت بپردازد و از روزهای اوجش در اینترمیامی فاصله بگیرد، او اما یک تنه معادلات را بهم زد و از همان بازی اول که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد، نشان داد که برای تفریح به آمریکا نیامده است.

مسی بامداد امروز برای سومین بار با پیراهن اینترمیامی در زمین حاضر شد و گل های چهارم و پنجم خود را برای این تیم به ثمر رساند. در حال حاضر، گونزالو ایگواین مهاجم سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین که چندی پیش از فوتبال خداحافظی کرد، با 29 گل زده در 70 مسابقه ای که برای اینترمیامی زمین رفت، برترین گلزن تاریخ این باشگاه محسوب می شود. در حالی مسی حالا توانسته صرفا فقط در سه بازی، پنج گل را به نام خود ثبت کند و میانگین 1.67 گل را از خود به جای بگذارد.

این آمار مسی نشان می دهد که او برای این که بهترین گلزن تاریخ باشگاه اینترمیامی شود، به 24 گل دیگر نیاز دارد. آماری که احتمالا دست یابی به آن برای کسی که با 672 گل، برترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا و با 103 گل برترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال آرژانتین به حساب می آید، چندان سخت به حساب نیاید.

دیدگاه تان را بنویسید