کارشناسی داوری استقلال و صنعت نفت آبادان| پنالتی آبی ها سوخت؟

یک کارشناس داوری معتقد است که پنالتی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گرفته نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ نوذر رودنیل در گفتگو با فارس، در مورد قضاوت کوپال ناظمی در دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با وجود برخی اشتباهات، ناظمی و همکارانش با توجه به حساسیت بازی و شرایط جدولی، قضاوت به نسبت خوبی داشتند. این در شرایطی بود که هواداران استقلال هم فشار زیادی روی داور آوردند. خطایی که داور گرفت و اخطارهایی که داد درست بود، اما در دقیقه 18 روی مهدی قائدی پنالتی شد که ناظمی به دلیل اینکه جاگیری خوبی نداشت، این خطا را اعلام نکرد.

وی افزود: پنالتی دقیقه 43 نیز به سود استقلال هم کاملاً درست بود، اما در صحنه گل مهدی ممی‌زاده به استقلال، زاویه تلویزیون چندان واضح نبود و البته همان صحنه را هم یک بار بیشتر نشان ندادند تا بتوانیم قضاوت بهتری نسبت به عملکرد داور داشته باشیم. نمی‌توانیم به‌طور دقیق بگوییم مهاجم صنعت نفت در آفساید بود یا خیر.

کارشناس داوری فوتبال در خصوص کارت زرد گرفتن ریکاردو ساپینتو در دقیقه 69 توضیح داد: همانطور که ساپینتو کارت زرد گرفت، علی فیروزی (سرپرست صنعت نفت) نیز حتما باید اخطار می‌گرفت، زیرا هر دو به سمت یکدیگر حمله کردند. اعلام هَند دروازه‌بان صنعت نفت در دقیقه 85 درست بود، 7 دقیقه وقت اضافه‌ای هم که داور برای نیمه دوم گرفت به درستی تشخیص داده شد. ضمن اینکه یک دقیقه و 30 ثانیه‌ای که بعد از وقت اضافه اعلام کرد نیز منطقی بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید