تاج به سرنوشت عزیزی خادم دچار نمی شود؟+عکس

برخی اعضای مجمع فدراسیون فوتبال به دنبال اصلاح یک بند جنجالی از اساسنامه هستند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ برخی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال پیشنهادهایی برای اصلاح مفاد اساسنامه این فدراسیون که به عزل اعضای هیئت رئیسه فدراسیون مربوط می‌شود، ارائه کرده‌اند تا این موارد در مجمع روز 28 اسفند بررسی شود.

در بخشی از این نامه آمده است که پیشنهاد برکناری رئیس یا اعضای هیئت رئیسه فدراسیون، حداقل با درخواست دو پنجم اعضای مجمع در دستور کار قرار بگیرد و عزل آنها صرفاً از اختیارات مجمع عمومی فدراسیون باشد. این اعضا همچنین خواسته‌اند اختیار هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای عزل موقت رئیس و اعضای هیئت رئیسه، از اساسنامه فدراسیون حذف شود.

آنها همچنین درخواست کرده‌اند که برای پیشنهاد عزل رئیس یا اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، رأی‌گیری مجمع باید به‌صورت مکتوب و مخفی انجام شود و این پیشنهاد تنها در صورت کسب بیشتر از 50 درصد آرا عملیاتی خواهد شد.

این اعضا همچنین پیشنهاد کرده‌اند نفراتی که به نمایندگی از رؤسای هیئت‌های فوتبال استان‌ها یا باشگاه‌ها در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عضو می‌شوند، در صورت برکناری یا استعفا از سمت‌های خود در هیئت فوتبال یا باشگاه مربوطه، باید از عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم عزل شوند.

پیش‌تر شهاب‌الدین عزیزی خادم در بهمن 1399،‌ با رأی اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از ریاست این فدراسیون عزل شد. اعضای مجمع فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند بند مربوط به ماده‌ای را که پایان کار عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال را رقم زد، از اساسنامه فدراسیون حذف کنند.

فدراسیون فوتبال , شهاب‌الدین عزیزی خادم , مهدی تاج ,

دیدگاه تان را بنویسید