بازگشت بایرن مونیخ به ریل پیروزی

در هفته بیستم بوندس لیگا، بایرن مونیخ و دورتموند مقابل رقبا به پیروزی رسیدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در دومین روز از هفته بیستم بوندس‌لیگای آلمان، امروز (شنبه) 5 بازی همزمان از ساعت 18 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین‌ آنها تیم‌های بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند مقابل رقبا به برتری رسیدند.

بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در دیداری خانگی میهمانش بوخوم را با نتیجه 3 بر صفر از پیش رو برداشت که در این بازی توماس مولر در دقیقه 41، کینگسلی کومان در دقیقه 64 و سرژ گنابری در دقیقه 73 (پنالتی) گلزنی کردند. باواریایی‌ها با کسب سومین برد متوالی‌شان در تمام رقابت‌ها که دومین برد متوالی در بوندس‌لیگا بود، 43 امتیازی شدند.

در بازی همزمان بوروسیا دورتموند میزبان خود وردبرمن را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. جیمی بیون گیتنس در دقیقه 57 و یولیان برانت در دقیقه 84 گل‌های این بازی را به ثمر رساندند. دورتموند نیز با کسب هفتمین برد متوالی‌اش و ششمین برد پی در پی در لیگ، به روند خوب خود ادامه داد تا فاصله‌اش با بایرن مونیخ صدرنشین از 3 امتیاز بیشتر نشود.

امروز همچنین بایرلورکوزن که سردار آزمون را در اختیار دارد، در روزی که این مهاجم ایرانی تماماً نیمکت‌نشین بود، میزبانش هوفنهایم را با نتیجه 3 بر یک شکست داد. روبرد آندریخ در دقیقه 6، موسی دیابی در دقیقه 46 و آدام هیوژتک در دقیقه 56 برای لورکوزن گلزنی کردند و استنلی انسوکی در دقیقه 77 تنها گل هوفنهایم را زد.

در بازی‌های همزمان نتایج زیر رقم خورد:

ماینتس 3 - آگزبورگ یک

فرایبورگ 2 - اشتوتگارت یک

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید