اعلام رای انضباطی قایدی، محبی و غلامپور

رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال می‌گوید به ۳ عضو تیم فوتبال این باشگاه تذکر داده‌ شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، حسین رضایی، رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال در مورد جلسه برگزارشده با محمد محبی، مهدی قائدی و بهزاد غلامپور، گفت: اتفاق خاصی رخ نداد. این نفرات را آوردیم و جلسه دوستانه‌ای داشتیم. به خاطر کارت قرمز گرفتن غلامپور و شبهه‌ای که در مورد محبی و قائدی وجود داشت، اینجا  آمدند و دوستانه صحبت کردیم. تذکراتی دادیم و امیدوارم دیگر از این مسائل پیش نیاید.

وی درمورد حواشی این روزهای باشگاه استقلال، اخراج شدن یا کارت زرد گرفتن ساپینتو و کارت‌های زیاد مربی دروازه‌بان‌های این تیم، گفت: نوع داوری‌ها سبب شده حساسیت‌هایی پیش بیاید. غلامپور هم به باشگاه استقلال تعصب دارد و همه هم نحوه داوری را می‌بینند. به هر حال هرکس تعصباتی داشته باشد، دوست دارد تیمش نتیجه بگیرد.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال ادامه داد: به خاطر همین مسائل صحبت کردیم در مقابل داوران جبهه نگیرند و حرکاتی انجام ندهند که کارت قرمز پیش نیاید؛ زیرا در نهایت باشگاه استقلال ضرر می‌کند.

رضایی در مورد حضور قایدی در این جلسه گفت: قایدی آمد. او حضوری کوتاه‌مدت داشت. رفت همسرش را برساند. قبلش صحبت‌هایی شده بود. تا برگردیم و داخل بیاییم با توجه به صحبت‌های مطرح‌شده تصمیم گرفتیم و رأی دادیم.

وی درمورد اینکه رأی صادرشده چگونه است، گفت: رأی خاصی نیست. تذکر خیلی دوستانه‌ای بود. 

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید