تن هاخ: دوست داریم شماره یک باشیم اما اشتباه می کنیم

سرمربی منچستریونایتد معتقد است هر سه گلی که دریافت کردند، حاصل اشتباهاتی بود که شاگردانش مرتکب شدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، منچستریونایتد در حساس ترین بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر با نتیجه سه بر دو مغلوب آرسنال شد. این دیدار در حالی که می رفت با تساوی دو بر دو به پایان برسد، با گل دقیقه نود ادی انکیتا به سود میزبان به پایان رسید تا شاگردان اریک تن هاخ دست خالی از زمین خارج شوند. سرمربی یونایتد با وجود شکست تیمش از بازی ابراز رضایت کرد.

تن هاخ با اشاره به کیفیت بالای بازی گفت: "بازی فوق العاده ای بود؛ سرعت زیادی داشت و تماشاگران برنده واقعی آن هستند. هر دو تیم خوب بازی کردند ولی قطعا شکست در دقایق پایانی ناراحت کننده است. همه گل های بازی روی اشتباهاتی بود که به وجود آمد، در غیر این صورت گلی شاهد نبودیم. حتی هفته گذشته شکست دادن ما در چنین شرایطی بسیار سخت بود، اما اینطور نبودیم. می توانستیم از هر سه گل جلوگیری کنیم."

سرمربی یونایتد در مورد سبک بازی تیم حریف گفت: "آنها در بازی با توپ بسیار خوب هستند اما ما هم تیم دفاعی خوبی هستیم. موقعیت های زیادی وجود نداشت ولی ما اشتباهاتی مرتکب شدیم که نباید می شدیم. نتیجه این بازی با جزئیات کوچک تعیین شد که قبول آن خیلی سخت است. ولی باید از این اشتباهات درس بگیریم."

تن هاخ که تیمش با این شکست، شانس عبور از نیوکسل را از دست داده و در رتبه چهارم جدول جا خوش کرد، در ادامه صحبت های خود تاکید کرد: "من می خواهم برنده شویم ولی این کافی نیست. دوست داریم شماره یک باشیم اما اشتباه می کنیم و این واضح است که چه به آنها گفتم."

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید