اینزاگی: نگرش ما بی نقص بود

سرمربی اینتر بعد از فتح سوپرکاپ ایتالیا به تمجید از نگرش عالی شاگردانش پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ آبی و مشکی پوشان در دیدار سوپرکاپ ایتالیا در همان 20 دقیقه ابتدایی دو بار توسط فدریکو دی‌مارکو و ادین ژکو به گل رسیدند و گل لائوتارو مارتینز در نیمه دوم، یک پیروزی پرگل را برای نرآتزوری رقم زد.

اینزاگی در پایان بازی به اسپورت مدیاست گفت: "بازیکنان من نگرش بی‌نقصی داشتند و در همه دقایق مستحکم و بُرنده بودند. هدف اول ما در این فصل رسیدن به مرحله حذفی چمپیونزلیگ بود و هدف دوم ما رسیدن به این جام. بنابراین برای یک مربی دلچسب است که این قهرمانی را می بیند."

سرمربی اینتر در پاسخ به این سوال که آیا بردن این جام به تیمش در کورس قهرمانی سری آ با میلان، یووه و ناپولی کمک خواهد کرد یا نه، گفت:"ما باید از بردن این جام لذت ببریم. بردن یک فینال مقابل میلان به این شکل فوق العاده است."

اینزاگی در چهارمین حضورش در سوپرجام ایتالیا، باز هم توانست در آن به پیروزی برسد تا اکنون در کنار فابیو کاپلو و مارچلو لیپی، به عنوان موفق‌ترین مربیان این رقابت شناخته شود.

بازیکن اسبق لاتزیو درباره حساسیت این فینال گفت: "ما از باشگاه، خانواده‌های مان و همه کسانی که به ما کمک کردند که فصل قبل فاتح کوپا ایتالیا شویم، تشکر می کنیم. ما حالا به شب هایی مانند این عادت کرده ایم. این بازی کمی هم جذابیت اضافه داشت زیرا کمتر پیش می آید که یک دربی، فینال هم باشد. اینتر در 70 سال اخیر، دو بار در فینال مقابل میلان باخت. به تیم گفتم که باید این شرایط را تغییر بدهیم."

 

دیدگاه تان را بنویسید