نقره داغ لواندوفسکی پس از بازگشت از جام‌جهانی

محرومیت 3 جلسه‌ای لواندوفسکی در لالیگا تایید شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ماه گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا روبرت لواندوفسکی را سه جلسه از همراهی بارسلونا در ادامه بازی‌های باشگاهی پس از جام جهانی محروم کرد.

یکی از این سه جلسه بابت اخراج ستاره لهستانی در بازی برابر اوساسونا بود و دو جلسه دیگر بابت حرکت اعتراض‌آمیزی بود که او برای بیان نارضایتی‌اش از تصمیمات داور نشان داد، وقتی که با پشت انگشت اشاره دست راست خود بینی‌اش را لمس کرد. این رفتار او به منزله تحقیر داور تلقی شد و اگرچه خود بازیکن مدعی شده که مخاطبش سرمربی تیم ژاوی هرناندز بود اما برای او مجازاتی سنگین به همراه داشت.

باشگاه بارسلونا به این حکم اعتراض کرد و امیدوار بود در کمیته استیناف حداقل یک جلسه محرومیت لوا کاهش پیدا کند ولی 19 روز پیش اعلام شد که محرومیت سه جلسه‌ای پابرجا مانده است. بارسلونا سپس به دادگاه حکمیت ورزشی رجوع کرد به این امید که حکم سنگین لوا شکسته شود اما در نهایت فرجام خواهی بارسلونا بی نتیجه ماند و لواندوفسکی دیگر قطعا باید سه جلسه به دور از میادین بماند. محرومیت لواندوفسکی به ترتیب از بازی مقابل اسپانیول در نوکمپ، مقابل اتلتیکومادرید در متروپولیتانو و ختافه خواهد بود.

پیش از این خوان لاپورتا، رئیس بارسا، گفته بود که لواندوفسکی تنها یک جلسه باید محروم شود.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید