پایان خوشِ شب نگران کننده برای انگلیسی ها در آستانه جام جهانی

دو بازیکن نیوکاسل در جریان بازی مقابل ساوتهمپتون مصدوم شدند تا کادرفنی تیم ملی انگلیس نگران از دست دادن آن ها برای جام جهانی باشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، نیوکسل شب گذشته در خانه ساوتهمپتون موفق شد حریفش را 4-1 شکست دهد. اما گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، که این بازی را از سکوهای ورزشگاه سنت‌مری تماشا می‌کرد شبی نگران‌کننده را پشت سر گذاشت.

چرا که در جریان مسابقه دو مهره مد نظر او برای حضور در ترکیب سه‌شیرها، کیه‌ران تریپیه و کالوم ویلسون، آسیب دیدند و مجبور به ترک زمین شدند.

تریپیه در اواخر نیمه اول درحالیکه به نظر می‌رسید از ناحیه همسترینگ مشکل دارد زمین را ترک کرد. البته او کمی بعد به بازی برگشت ولی در دقیقه 80 دیگر قادر به ادامه بازی نبود و تعویض شد. کالوم ویلسون هم بین دو نیمه تعویض شد اما در اواخر نیمه اول به نظر می‌رسید که او هم شرایط خوبی برای ادامه بازی ندارد.

مصدومیت این دو به خصوص تریپیه برای ساوت‌گیت نگران‌کننده است چرا که با بحران مصدومیت در دفاع راست سه‌شیرها او به احتمال زیاد در قطر تیمش را با حضور کیه‌ران تریپیه در این پست راهی میدان خواهد کرد.

اما در پایان بازی، ادی هاو، سرمربی نیوکسل خیال ساوت‌گیت را راحت کرد و گفت:" تریپیه و ویلسون مشکل ندارند و فقط برای احتیاط بیشتر تعویض شدند. کیه‌ران را تعویض کردیم که ریسک نکرده باشیم و کالوم هم در طول هفته کمی سرگیجه داشت و به این نتیجه رسیدیم که بهتر است در نیمه دوم بازی نکند. نگرانی از بابت مصدومیت این دو وجود ندارد".

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید