آنچلوتی والورده را تهدید کرد!

کارلو آنچلوتی نسبت به توانایی های فدریکو والورده اشراف دارد و اعلام کرد اگر او نتواند 10 گل بزند، مدرک مربی‌گری خود را باطل خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید بعد از گلزنی والورده مقابل لایپزیگ گفت که اگر او در این فصل 10 گل نزند، مدرک مربی‌گری خود را باطل می کند!

این بازیکن اروگوئه ای در ۸ بازی اول خود برای مادرید در فصل ۲۰۲۲-۲۳، سه گل و دو پاس گل به ثبت رسانده است، از جمله یک گل انفرادی خیره کننده در هفته گذشته مقابل مایورکا که بی نظیر بود. والورده این نمایش را با به ثمر رساندن یک گل خوب دیگر، شب گذشته چهارشنبه بیست و سوم شهریور ماه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لایپزیگ دنبال کرد و آنچلوتی می‌خواهد تا او عملکرد خود را همچنان حفظ کند.

سرمربی بلانکوس پس از اینکه تیمش در سانتیاگو برنابئو لایپزیگ را با نتیجه ۲-۰ شکست داد، گفت: "آنچه برای من عجیب به نظر می‌رسید این بود که او فقط یک بار در فصل گذشته گلزنی کرد. به او گفتم که اگر نتواند بیش از ۱۰ گل به ثمر برساند، باید گواهینامه مربی گری ام را پاره کنم.

به شهرت رسیدن والورده در مادرید بی دلیل نبوده است و باشگاه‌های بزرگ در سراسر جهان اکنون به شدت خواهان جذب او هستند. گفته می‌شود که لیورپول از جمله تیم‌هایی بود که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی علاقه خود را به این بازیکن ۲۴ ساله اعلام کرد، اما او در حال حاضر تا سال ۲۰۲۷ با رئال قرارداد دارد.

زمانی که بلانکوس ها یکشنبه در لالیگا به مصاف رقیب اصلی خود یعنی اتلتیکو مادرید بروند، والورده احتمالاً به ترکیب اصلی آنچلوتی بازخواهد گشت.

دیدگاه تان را بنویسید