شجاع خلیل زاده و ترس از بازگشت کی روش!

شجاع خلیل زاده دو جام جهانی را به علت اختلاف با کارلوس کی روش از دست داد و حالا در آستانه جام جهانی 2022 باز هم این سرمربی پرتغالی باز می گردد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بازگشت کارلوس کی روش به روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران، برای برخی ها خبر ناگواری است. شجاع خلیل زاده یکی از همین بازیکنان است که مطمئنا امید چندانی به همکاری با کی روش ندارد. 

او در دوره نخست حضور کارلوس کی روش در تیم ملی ایران به علت مصاحبه علیه سرمربی وقت تیم ملی به مدت شش سال از حضور در تیم ملی محروم شد و جام های جهانی برزیل و روسیه را از دست داد. 

با رفتن کی روش از ایران و آمدن دراگان اسکوچیچ، شجاع خلیل زاده با وجود عبور از 30 سالگی تبدیل به مهره اصلی خط دفاعی ایران شد و مرتضی پور علی گنجی به نیمکت رفت. 

شجاع در طول دوران اسکوچیچ در تیم ملی، توانست با تیم ملی سهمیه جام جهانی را هم کسب کند و هر گاه نام کی روش پیرامون نیمکت تیم ملی مطرح می شد، علیه این مربی و در جهت دستاوردهای اسکوچیچ صحبت می کرد. 

با این حال صحبت های او و حمایت ها از اسکوچیچ به جایی نرسیده و کی روش نزدیک تر از هر زمانی به هدایت تیم ملی ایران است و گفته می شود برای بازی با سنگال و اروگوئه او به تیم ملی ایران می آید. 

حال باید دید کی روش با آمدن به ایران، اتفاقات گذشته و صحبت های اخیر خلیل زاده علیه خود را فراموش می کند و صرفا چشم به توانمندی های این بازیکن خواهد داشت یا باز هم او را کنار خواهد گذاشت؟ 

دیدگاه تان را بنویسید