ژاوی و رویای فتح لیگ قهرمانان اروپا با بارسلونا

ژاوی قبل از دیدار بارسلونا مقابل ویکتوریا در لیگ قهرمانان اروپا گفت: چرا ما نتوانیم قهرمان این رقابت شویم؟ بارسلونا برای قهرمان و موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا در درجه نخست نیاز به تواضع دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بارسلونا در اولین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه 16 شهریور به مصاف ویکتوریا پلژن می رود.

ژاوی در نشست خبری قبل از بازی گفت: هدف اصلی ما صعود از مرحله گروهی است. ما می‌خواهیم راهی مرحله حذفی شویم. کسی به خاطر رویا هزینه پرداخت نمی‌کند و ما هم رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را داریم. چرا ما نتوانیم قهرمان این رقابت شویم؟ بارسلونا برای قهرمان و موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا در درجه نخست نیاز به تواضع دارد. در گروه سختی قرار داریم. ویتکوریا پلژن از نظر بدنی تیم بسیار قدرتمندی است. در این بازی باتوجه به بازی سنگینی که برابر سویا داشتیم به بعضی از بازیکنان استراحت می‌دهم. ما دو بازی سخت دیگر برابر بایرن و اینتر میلان داریم و باید از سیستم چرخشی استفاده کرد.

او درباره پیانیچ گفت: این بازیکن قطعا با ما نخواهد بود. او در حال انجام دادن کارهای جدایی‌اش است و از تیم خواهد رفت. پیانیچ می‌توانست به ما کمک کند اما او تصمیم به جدایی گرفت. او بازیکن حرفه‌ای است و می‌خواست زیاد فرصت بازی کردن پیدا کند.

ژاوی درباره آلونسو و بیرین گفت: این دو بازیکن فعلا به زمان نیاز دارند و باید از نظر بدنی تمرین کنند.

بایرن مونیخ و اینتر دیگر بازی این گروه را برگزار خواهند کرد.

بارسلونا با ژاوی فصل متفاوتی را آغاز کرده است و بسیار آماده و سرحال نشان داده است. این تیم در لالیگا از ۴ بازی با ۱۰ امتیاز در رده دوم است.

دیدگاه تان را بنویسید