هفته پنجم لیگ برتر

برد پرگل پرسپولیس و ادامه صدرنشینی/ تراکتور بالاخره برد

تیم های پرسپولیس و تراکتور در هفته پنجم لیگ برتر حریفان خود را شکست دادند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام هفت دیدار امروز آغاز شد. پرسپولیس در ورزشگاه دستگردی میهمان تیم هوادار بود که با نتیجه 3-1 حریفش را شکست داد. لوکادیا و صادقی (2 بار) در این دیدار برای پرسپولیس گلزنی کردند و تک گل هوادار نیز از روی نقطه پنالتی توسط شجاعیان به ثمر رسید. پرسپولیس در این دیدار به اندازه تمام دیدارهای قبلی اش موفق به گلزنی شد اما رکورد بسته نگه داشتن دروازه اش از بین رفت.

در نیمه نخست روی حرکتی که بازیکنان هوادار معتقد بودند توپ اوت بوده، لوکادیا با پاس کات بک اسماعیلی فر به گل رسید. در ادامه صادقی با حرکتی فردی در عرض محوطه جریمه گل دوم را به ثمر رساند.

در نیمه دوم، صادقی باز هم با حرکتی انفرادی گل دیگری زد. اما شجاعیان روی یک پنالتی مشکوک که حاصل هند نعمتی بود اختلاف را کم کرد تا نوار کلین شیت های بیرانوند و پرسپولیس را قطع کند. هوادار در دقایق پایانی مدافعش را به دلیل گرفتن موقعیت آشکار گلزنی از پرسپولیس اخراج شده دید.

در دیگر دیدارهای هفته پنجم تراکتور در دیدار خانگی با 2 گل آلومینیوم اراک را شکست داد تا بردیف اولین 3 امتیازش در لیگ ایران را تجربه کند. نساجی نیز با همین نتیجه در خانه مقابل مس کرمان به برتری رسید.

یورگن لوکادیا

تیم فوتبال پرسپولیس

دیدگاه تان را بنویسید