والیبال جام کنفدراسیون آسیاl هفتمی دختران ایران با شکست استرالیا

تیم ملی والیبال زنان ایران با برتری مقابل استرالیا، به مقام هفتم جام کنفدراسیون آسیا رسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی ایران در آخرین روز جام کنفدراسیون زنان آسیا امروز دوشنبه (هفتم شهریور) مقابل استرالیا با نتیجه سه بر صفر پیروز میدان شد.

در این مسابقه شاگردان کمپدلی با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ مقابل حریف به برتری رسیدند.

ترکیب تیم ملی والیبال زنان ایران را در این دیدار مهسا صابری، ریحانه کریمی، شبنم علیخانی، مهسا کدخدا، پوران زارع، آیتک سلامت و نگار هاشمی (لیبرو) تشکیل دادند.

قضاوت این بازی بر عهده داور کره‌ای به عنوان داور اول و داور چینی به عنوان داور دوم بود.

استرالیایی‌ها در حالی مقابل ایران صف‌آرایی کردند که در بازی گذشته مقابل فیلیپین نتیجه را ۳ بر ۲ واگذار کرده بودند و امروز با انگیزه بالاتری برنامه‌های تاکتیکی خود را اجرا می‌کردند اما این شاگردان کمپدلی بوند که در اجرای برنامه‌های تاکتیکی خود موفق عمل کردند.

ملی‌پوشان ایران امروز با سرویس‌های خوب‌ دریافت حریف را متزلزل کردند. همچنین اسپک‌های سرعتی و پرفشار آن‌ها اجازه خودنمایی به مدافعان روی تور حریف نداد.

سرمربی استرالیایی‌ها سعی داشت در این دیدار با گرفتن وقت استراحت فنی نقاط ضعف شاگردانش را به آن‌ها گوشزد کند و سرعت بازی را نیز کاهش دهد اما آنالیز دقیق تیم ایران در جریان این دیدار باعث شد تا امتیازات به صورت پایاپای میان ۲ تیم تقسیم شود و در نهایت شاگردان کمپدلی با بهره‌گیری از تجارب خود پیروز این میدان شوند.

 

دیدگاه تان را بنویسید