کاظمی از اعزام تیم ملی جا ماند/ جایگزین ارسلان کیست؟

ستاره تیم ملی بسکتبال ایران به همراه اعضای تیم عازم استرالیا نشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که تیم ملی بسکتبال ایران بامداد امروز (جمعه) ۴ شهریور ۱۴۰۱، تهران را برای انجام بازی با تیم ملی استرالیا در پنجره چهارم انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۳ ترک کرد، ارسلان کاظمی از اعزام با سایر نفرات تیم بازماند تا سومین غایب بزرگ ایران در این بازی باشد.

فدراسیون بسکتبال ایران با اعلام این خبر دلیل عدم اعزام کاظمی را مصدومیت از ناحیه گردن مطرح کرد. البته تا به این لحظه مشخص نیست چه کسی به عنوان جایگزین کاظمی عازم استرالیا شده است.

البته پیش از ارسلان کاظمی، نفراتی چون حامد حدادی و بهنام یخچالی نیز به دلیل مسائل مختلف از جمله حضور در لیگ‌های خارجی و مصدومیت جزئی از حضور در بازی با استرالیا بازمانده بودند تا به این ترتیب تعداد غایبان ترکیب اصلی ایران سه نفر باشد.

شاگردان ارمغانی شب گذشته در نخستین بازی خود از پنجره چهارم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، مقابل ژاپن به پیروزی دست یافتند و حال باید ساعت ۱۲:۰۰ روز دوشنبه هفتم شهریور به وقت ایران، در استرالیا به مصاف کانگوروها بروند که تقریبا صعودشان به جام جهانی ۲۰۲۳ قطعی است.

تا به این لحظه متین آقاجانپور و سالار منجی به عنوان جایگزینان یخچالی و حدادی معرفی شده‌اند، اما مشخص نیست که کاظمی هم جایگزینی خواهد داشت یا خیر که البته به نظر می‌رسد بخاطر لحظه آخری بودن اعزام نشدن کاظمی، فردی جایگزین او نمی‌شود‌.

دیدگاه تان را بنویسید