والیبال قهرمانی آسیا| نوجوانان به آسانی از چین تایپه گذشتند

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با سه برد متوالی و کسب 9 امتیاز به کار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا 2022 پایان داد تا به‌عنوان صدرنشین گروه اول راهی مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم‌های والیبال نوجوانان ایران و چین تایپه در سومین و آخرین دیدار خود از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی پسران زیر 18 سال آسیا، امروز (پنج‌شنبه – 27 مرداد) به مصاف هم رفتند که برنده این رقابت، تیم ایران با حساب سه بر صفر بود.

نتیجه ست‌های این بازی 25 بر 15، 25 بر 18 و 25 بر 16 به سود ایران بود. به این ترتیب، شاگردان محمد وکیلی، تنها تیمی بودند که با 9 امتیاز از 3 پیروزی متوالی، راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

در گروه B، تیم‌های نوجوانان ژاپن، هند، کره‌جنوبی و تایلند در مکان‌های اول تا چهارم قرار گرفتند و در گروه A نیز ایران، چین، چین‌تایپه و کویت در جایگاه‌‌های اول تا چهارم قرار گرفتند.

بدین ترتیب برنامه مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها که روز شنبه 29 مرداد برگزار می‌شود، به قرار زیر است:

ساعت 9 چین – کره‌جنوبی

ساعت 11:30 هند – چین‌تایپه

ساعت 14 کویت – ژاپن

ساعت 17 ایران – تایلند

چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 18 سال آسیا که از روز دوشنبه 24 مرداد در سالن والیبال آزادی آغاز شده است تا روز دوشنبه 31 مرداد ادامه خواهد داشت. 4 تیم برتر این رقابت‌ها، جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب خواهند کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید