فرهاد مجیدی با نسخه استقلال در امارات؛ اتحاد کلباء گل نمی خورد

شاگردان فرهاد مجیدی در دو بازی دوستانه تیمش در اتریش هیچ گلی را دریافت نکرده اند و با نسخه ای که استقلال را قهرمان کرد، پیش می روند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،  شاگردان فرهاد مجیدی در اردوی خود در اتریش، بعد از پیروزی پنج بر صفر مقابل تیم اسلوونیایی، دیشب هم دینامو اتریش را با سه گل شکست دادند و به کلین شیت های خود ادامه دادند. 

تیم فرهاد مجیدی بدون گل خورده در بازی‌های دوستانه کار خود را پیش می‌برد. این مربی که استقلال را بدون شکست و با بهترین خط دفاعی قهرمان لیگ برتر کرده بود؛ به نظر می‌رسد در اتحاد کلبا هم با همین ایده‌های تاکتیکی پیش می‌رود؛ به‌طوری‌که تیمش در دومین بازی دوستانه هم در شرایط با 3 گل به برتری رسید که گلی دریافت نکرد.

اتحاد کلباء بعد از پیروزی 5- 0 در برابر تیم شامپیون اسلوونی این‌بار به مصاف تیم دینامو هلفورت اتریش رفت و در برابر این تیم هم با 3 گل پیروز شد.

به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی در تیم اماراتی هم به دنبال ساختن یک تیم قدرتمند در دفاع کردن است. به باور این مربی تیمی که در فاز دفاعی خوب باشد بالاخره در جریان بازی می‌تواند موقعیت‌هایی برای گلزنی به‌دست بیاورد. او با ایده‌های تاکتیکی‌ای که در تیم استقلال داشته به تیم اماراتی رفته و تلاش می‌کند موقعیت این تیم را در جدول رده بندی لیگ برتر امارات ارتقاء بخشد. اتحاد کلباء فصل گذشته در لیگ برتر امارات به مقام دهمی دست پیدا کرد.

دیدگاه تان را بنویسید