سر قایدی کی به سنگ می خورد؟

مهدی قایدی بعد از خروج از لیست تیم ملی، حالا از لیست ژاردیم هم کنار رفته و مشخص نیست سیر نزولی این بازیکن تا کجا ادامه دارد و کی قرار است سرش به سنگ بخورد؟

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهدی قایدی آینده تمام نمایی از بازیکنانی خوش گذران و غیر حرفه‌ای است که قدر استعداد ناب و خاص خود را نمی داند و در جوانی روز به روز عقب گرد می‌رود!

قایدی یک بار با حضور در سانحه تصادف با دوستان خود در بوشهر تا لبه پرتگاه رفت و با حضور استراماچونی در استقلال احیاء شد تا همه گمان کنند که دوره جوانی و خامی این بازیکن به پایان رسیده است.

وقتی ازدواج کرد، اهالی فوتبال تصور کردند که راه حرفه‌ای گری را در پیش خواهد کرد و روز به روز پیشرفت می‌کند و به موقع در فوتبال اروپا دیده خواهد شد اما همه این ها خیال خام بود.

ستاره بوشهری و جوان فوتبال ایران که بعد از استقلال، در ترکیب تیم ملی هم قرار گرفته بود، راهی شباب الاهلی شد و به جای اینکه در تمرینات دیده شود، هر روز کنار برج خلیفه دوبی حضور داشت!

یک سال بعد از انتقال حدودا دو میلیون دلاری او به امارات که سودش به جیب استقلال هم رفت، قایدی جایی در برنامه های ژاردیم ندارد.

مربی فرانسوی که امثال کیلیان امباپه را ساخته و به دنیای فوتبال معرفی کرده بود، می توانست سکوی پرتاب هر بازیکنی مانند مهدی قایدی شود اما ستاره جوان فوتبال ایران هر روز کم فروغ تر می شود و حالا باید به سراغ تیم جدیدی برود.

مطمئنا برای بازگشت دیر نیست و قایدی می تواند مجددا تمرکز خود را از روی مهمانی ها و شب زنده داری‌های بد موقع روی استعدادش متمرکز کند ولی او هنوز نشانه های تحول را از خود بروز نداده است.

شاید یکی مثل فرهاد مجیدی که سال ها حرفه ای زندگی کرد و هنوز هم شرایط فیزیکی ایده آلی دارد، به داد مهدی قایدی برسد و دست او را به فوتبال بند کند تا استعدادهایش را به درستی نشان دهد!

دیدگاه تان را بنویسید