تقابل استیلی و اسکوچیچ در تیم ملی؟

حمید استیلی یکی از اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال بود که حکم به برکناری اسکوچیچ داد اما با ابقای دراگان، تقابل این دو به عنوان سرمربی و مدیر تیم ملی، می تواند مشکل ساز شود!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، وقتی دراگان اسکوچیچ در سمت مربیگری تیم ملی فوتبال ایران ابقا شد، این سوال در اذهان عمومی شکل گرفت که بعد از اتفاقاتی که رخ داده، آیا از این پس شاهد تقابل ها، درگیری ها و کنار گذاشتن ها در تیم ملی ایران خواهیم بود؟

به نظر می رسد پاسخ به این سوال چندان راحت نیست اما از همین الان می توان پی به یکی از تقابل ها برد. حمید استیلی یکی از همین نفرات است که مشخصا با دراگان اسکوچیچ زاویه دارد. 

مدیر تیم ملی فوتبال ایران یکی از اعضای کمیته فنی بود که به رد صلاحیت دراگان اسکوچیچ رای داد. اطلاعاتی که او در جلسه کمیته فنی از ناتوانی اسکوچیچ در کنترل تیم ملی ارائه کرده بود، اعضای کمیته فنی را بر تصمیم خود برای کنار گذاشتن اسکوچیچ مصمم تر کرد. 

با این حال، با اتفاقاتی که رخ داد، اسکوچیچ ماندگار شده و حالا استیلی به عنوان یکی از مخالفان این سرمربی کروات، باید به کارش با او ادامه دهد. 

*استیلی برکنار می شود؟

شایعاتی زیادی درباره احتمال برکناری استیلی وجود دارد. نخستین دلیل، مخالفت او با ماندن اسکوچیچ بود که این اتفاق رخ نداد اما اسکوچیچ هم در جلسه هیات رئیسه تمام اتهامات در ارتباط با مسائل مدیریتی را روی دوش استیلی گذاشت. 

به اعتقاد سرمربی کروات تیم ملی، حمید استیلی باید به علت جایگاه مدیریتی خود، مسئولیت نظم و انضباط در این تیم را برعهده می گرفت و او نتوانسته بود این مسئولیت را به نحو احسن انجام دهد. 

بعد از این اظهارات بود که شایعه برکناری استیلی قوت گرفت اما به نظر می رسد میرشاد ماجدی که دوست صمیمی استیلی به شمار می رود، تمایلی به این جا به جایی ندارد. 

شاید استیلی امروز در سمت خود ابقا شده باشد اما شایعاتی زیادی درباره احتمال شکرآب شدن رابطه استیلی و اسکوچیچ در ادامه راه حضور در جام جهانی شنیده می شود!

دیدگاه تان را بنویسید