عطایی: به صعود فکر نمی کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال می گوید دغدغه صعود ندارد و عملکرد ملی پوشان از صعود برایش مهم تر است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بهروز عطایی پیش از نخستین مسابقه تیم ملی ایران در هفته سوم لیگ ملت‌ها اظهار کرد: قطعا هفته سختی پیش رو خواهیم داشت. با توجه به این که زودتر وارد لهستان شده بودیم، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده بازی با لهستان که از قدرتمندترین تیم‌های والیبال دنیا است، هستیم. این تیم در کشور خود بازی می‌کند و قطعا سالن پر از تماشاگر خواهد شد.

وی افزود: بازی سختی برابر تیم میزبان خواهیم داشت. با انجام درست آنچه در تمرینات پشت سرگذاشته‌ایم، تلاش می‌کنیم عملکرد قابل قبولی برابر لهستان داشته باشیم، البته هدف تیم ایران در ابتدا بازی خوب است و بازی به بازی پیش می‌رویم. به صعود فکر نمی‌کنیم و مهم عملکرد قابل قبول است. اگر با این عملکرد خوب شانس صعود یافتیم خوشحال‌تر خواهیم شد.

عطایی با تاکید بر پیشینه تیم ملی در رقابت‌های لیگ ملت‌ها تصریح کرد: به پیشینه خود و تغییراتی که در فضای والیبال اتفاق افتاد، نگاه می‌کنیم. در تمام دوره‌ها و با وجود مربیان خوب و خارجی تنها دو بار وارد مرحله نهایی شده‌ایم. خوشحال خواهیم شد که این اتفاق برای سومین بار رخ دهد و تمام تلاش خود را برای ارائه بازی خوب انجام می‌دهیم اما نتیجه قابل پیش بینی نیست.

وی ادامه داد: از طرف خود و بازیکنان قول می‌دهم که برای ارائه بهترین عملکرد تلاش کنیم. آخرین هفته دور مقدماتی مسابقات لیگ ملت‌ها است و تمام تیم‌ها با تمام نفرات اصلی خود حضور دارند. لهستان «بارتوش بدنورژ» را آورده و ایتالیا ایوان زایتسف را به تیم اضافه کرده است. اسلوونی دو سه بازیکن اصلی اش را به هفته سوم آورده و کار بسیار سختی در پیش داریم.

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: لهستان را به شکل یک رقیب می‌بینیم و تلاش خواهیم کرد که با عملکرد و بازی خوب مردم را خوشحال کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید