پیروانی: مدیرعاملشان شب خوابید وصبح در حسابش "خدا میلیارد" پول دید!

سرپست تیم فوتبال پرسپولیس درباره قهرمانی استقلال صحبت کرد و گفت: ما هم پنج سال قهرمان شدیم. تیم‌هایی هم که تیکه می‌اندازند یادشان رفته مدیرعاملشان شب خوابید و صبح در حسابش "خدا میلیارد" پول دید. یا اینکه چند برابر پول دادند و بازیکن ما را بردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس درباره پیروزی تیمش مقابل فجرسپاسی گفت: بازی خوبی بود. سه امتیاز را گرفتیم. هر چند مصدوم، محروم و ملی‌پوشان زیادی داشتیم. با این همه بازیکنان ما زحمت کشیدند. ناراحتیم که قهرمان نشدیم. ۶۳ سه امتیاز خوب بود اما وقتی قهرمان نشویم، خوب نیست. از تیم پرسپولیس انتظار قهرمانی می‌رود.

سرپرست پرسپولیس درباره حضور بازیکنان این تیم در تیم ملی اما حضور دیرهنگام استقلالی‌ها گفت: بازیکنان ملی پوش ما اجازه گرفتند و به تیم ملی رفتند اما استقلالی ها نرفتند. ما سعی کردیم به قانون احترام بگذاریم و ملی‌پوشان ما رفتند. بازیکنان ما رفتند تا از کسی عذرخواهی نکنیم. قانون می‌گوید بازیکنان ملی‌پوش باید خودشان را معرفی کنند. نمی‌دانم چرا تیم‌های دیگر بازیکنان خود را ندادند؟ برای اینکه از کسی عذرخواهی نکنیم، بازیکنان ملی‌پوش ما از تیم رفتند.

او در واکنش به اینکه ارسلان مطهری بعد از قهرمانی تیمش گفت که قهرمانی آن‌ها پاک بوده است، گفت: یکی، دو باشگاه هم تبریک قهرمانی پاک گفتند. آنقدر می‌گویند که ما هم شک می‌کنیم که قهرمانی پاک بود؟ این مسئله لوث شده است. اینکه بازیکن کرونایی ۴۸ ساعته خوب شود و دارای امتیاز معیشتی شوند، حرف‌های هواداری و کری خواندن است. به این مسائل دامن نزنند. مبارکشان باشد. ما هم پنج سال قهرمان شدیم. تیم‌هایی هم که تیکه می‌اندازند یادشان رفته مدیرعاملشان شب خوابید و صبح در حسابش "خدا میلیارد" پول دید. یا اینکه چند برابر پول دادند و بازیکن ما را بردند. خودشان می‌خواهند خودنمایی کنید. راجع به پاک بودن صحبت نکنند. باید تلاش کنید و کار کنید تا سال جدید را با قهرمانی تمام کنید.

پیروانی در واکنش به اینکه از این تیم انتقاد می‌شود به علت جذب بازیکنان نه چندان خوب قهرمانی را از دست داد گفت: در طول سال به مدت ۱۰ ماه بی‌پول بودیم و پنجره نقل و انتقالات ما بسته شد. اگر خط حمله ما هم بیش از یک میلیون یورو ارزش داشت، بهتر عمل می‌کردیم. ابزار کار یک مربی بازیکن است. ان‌شاء‌الله در سال جدید همه تلاش کنیم تا اتفاقات خوب رخ دهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید