مبارزه طلبی الهه منصوریان علیه هالک فتوشاپی!

ستاره ووشوی ایران نسبت به رفتارهای سجاد غریبی و شهرت کاذب او ابراز تاسف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ الهه منصوریان ادعای جالب توجهی در خصوص سجاد غریبی مطرح کرد. او در این خصوص گفت: درست در زمانی که من درگیر مسابقات wlf بودم یک آقای فتوشاپی با کلی تبلیغ و سر و صدا وارد ماجرا شد. از همان اول مشخص بود که همه چیز فیک است و بعد از مدتی مردم نیز متوجه ماجرا شدند.

وی ادامه داد: حالا دوست دارم در موردش حرف بزنم. من حاضرم بدون تاچ (لمس کردن) و هرگونه برخورد نزدیک، با ایشان مبارزه کنم! یعنی ضمن حفظ تمام شئونات اسلامی حاضرم با این آقا مبارزه کنم و قول می دهم که ایشان را در کمتر از یک دقیقه شکست بدهم. این را حتما از طرف من بگویید تا بعضی ها بدانند که نباید با نام ایران و اعتبار ورزش یک مملکت به این راحتی بازی کنند.

قهرمان ووشوی جهان در پایان گفت: بعضی ها با هر پول و هر پیشنهادی به چین و یا جاهای دیگر می روند تا فقط در رینگ حاضر شوند و مسابقه بدهند. آنها کمترین پول را می‌گیرند و این کار را انجام می‌دهند و هرگز هم به این فکر نمی‌کنند که برای بعضی های دیگر مثل من چه اتفاقی می افتد وقتی طرف با پول کم می رود تا از فلان ورزشکار خارجی کتک بخورد ضررش را من می‌بینم، چون هم قیمت من پایین می آید و هم آبرویم می‌رود.

 

دیدگاه تان را بنویسید