پایان امیدهای گل گهر و پرسپولیس!/ پرونده بازیکن گابنی علیه کویرنشین ها

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخواست اعاده دادرسی گل گهر درباره محکومیت بازیکن گابنی را رد کرد و باز هم حکم به محکومیت گل گهر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با بررسی درخواست اعاده دادرسی گل گهر سیرجان در پرونده بازیکنی گابنی، حکم به محکومیت گل گهر داد تا امیدهای این تیم برای بازگشت امتیازهای از دست رفته بر باد رود.

فدراسیون فوتبال اعلام کرد: بر اساس راى کمیته استیناف در خصوص درخواست اعاده دادرسى احکام دو کمیته بدوى (انضباطى) و استیناف پیرامون تخلف باشگاه گل گهر در استفاده از بازیکن غیر مجاز مستند به پیام صوتى مشاور سابق رییس فدراسیون به رییس کمیته انضباطى که محتواى آن دلالت بر رسیدگى قاطع به موضوع پرونده و اعمال تنبیه نسبت به باشگاه گل گهر دارد و دیگر مستندات مورد اشاره باشگاه گل گهر که همان تکرار دفاعیات سابق است.

با توجه به اینکه فایل صوتى سند روشن و قوى در تاثیرگذارى روى راى صادره نیست و ٩ نفر قاضیان دو کمیته (انضباطى و استیناف) در خصوص راى اتفاق نظر داشته اند و تاثیرپذیرى همه این افراد از یک پیام صوتى عقلانى و منطقى نیست و راى دو کمیته متکى به دلایل روشن مرتبط با استفاده از بازیکن غیرمجاز بوده و دفاعیات نیز باید مرتبط با این موضوع باشد، لذا قرار رد اعاده دادرسى باشگاه گل گهر صادر و اعلام مى گردد این راى قطعى است.

با این تصمیم، پرسپولیس هم امیدی برای بازگشت امتیازهای گل گهر و کسر دو امتیاز از استقلال نخواهد داشت.

دیدگاه تان را بنویسید