جابه جایی استقلالی ها روی نیمکت؛ نکونام جانشین قلعه نویی در سیرجان؟!

سرمربیان استقلالی در لیگ آینده جانشین یکدیگر می شوند!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، با وجودی که هنوز لیگ برتر فوتبال کشورمان تمام نشده صحبت‌ها و شایعات نقل‌و‌انتقالاتی زیادی در مورد بازیکنان و مربیان برای فصل آینده وجود دارد. در همین خصوص بد نیست بدانید که اگر اتفاق خاصی رخ نداده است شاهد چند جابجایی جذاب بین سرمربیان لیگ برتری که استقلالی هم هستند خواهیم بود و قرار است سرمربیان استقلالی جانشین یکدیگر شوند.

میدان نوشت: مسئولان باشگاه گل‌گهر سیرجان برای فصل آینده با جواد نکونام به توافق رسیدند تا سرمربی موفق فولاد را جانشین امیر قلعه‌نویی در تیم‌شان کنند این در شرایطی است که نکونام در فولاد عملکرد فوق العاده‌ای داشته و یک جام حذفی و یک سوپر جام را کسب کرد و تیمش در مرحله حذفی لیگ قهرمانان حضور دارد.

از طرف دیگر گفته می شود امیر قلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر جانشین ساکت الهامی در تیم نساجی مازندران خواهد شد. این درشرایطی نساجی با قهرمانی در این فصل جام حذفی عملکرد خوبی از خود نشان داد. از همین‌رو مدیران باشگاه نساجی که قبل از علاقه خود را به امیر قلعه‌نویی و استقلال نشان دهند می‌خواهند این مربی استقلالی را جانشین ساکت الهامی کنند که او هم بار‌ها از علاقه به استقلال صحبت کرده است.

این در شرایطی است که شنیده می‌شود منهای این دو تیم تغییرات گسترده‌ای روی نیمکت تیم‌های دیگر لیگ برتری مانند سپاهان هم شاهد خواهیم بود برای همین باید تا انتهای فصل جاری و البته شروع نقل‌وانتقالات فصل آینده صبر کنیم تا ببینیم تکلیف نیمکت تیم‌های لیگ برتری چه می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید