20 هزار ایرانی داوطلب تماشای بازی های ایرانی در جام جهانی

20 هزار ایرانی برای حضور در قرعه کشی خرید بلیت بازی های ایران در دور گروهی جام جهانی 2022 قطر ثبت نام کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ 20 هزار ایران با ثبت نامه اولیه برای خریداری بلیت بازی های تیم ملی در جام جهانی، در قرعه کشی شرکت خواهند کرد.

ثبت نام قرعه کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام جهانی 2022 طبق اعلام قبلی ساعت 24 روز سه شنبه 6 اردیبهشت به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال در جهت ثبت‌نام از علاقه‌مندان تماشای دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر 2022، سامانه‌ای را طراحی کرده و به دنبال آن علاقه‌مندان در این سامانه نام خود را به ثبت رساندند تا بعد از انجام قرعه‌کشی تکلیف حضور یا عدم حضورشان در کنار تیم ملی در قطر مشخص شود.

از 2 روز قبل سامانه‌ی بلیت فروشی آغاز به کار کرد و بامداد امروز براساس ضوابط و اعلام قبلی فدراسیون فوتبال، سایت بلیت فروشی بسته شده که در همین زمان بیش از 20 هزار علاقه‌مند به تماشای دیدارهای تیم ملی در جام جهانی ثبت‌نام کرده‌اند.

این 20 هزار نفر در شرایطی در قرعه‌کشی خرید بلیت مسابقات جام جهانی شرکت کرده که برای هر بازی سهمیه ایران 2 هزار بلیت بوده و در واقع جمعاً 6 هزار قطعه بلیت به هواداران تیم ملی تعلق خواهد گرفت که بعد از قرعه‌کشی میان ثبت‌نام کنندگان تکلیف آن مشخص خواهد شد.

فدراسیون فوتبال ایران فهرست نهایی نفرات متقاضی جهت خرید بلیت بازی‌ها را به فدراسیون جهانی فوتبال ارسال خواهد کرد و قرعه کشی توسط فیفا انجام می‌شود.

بر این اساس یادآوری نکاتی در خصوص نحوه اعلام اسامی برندگان و تکمیل فرآیند خرید بلیت الزامی است:

1-  پس از دریافت پاسخ نهایی فیفا و فهرست برندگان قرعه کشی، اسامی در دو فهرست اصلی و ذخیره، با ارسال پیامک و همچنین درج در سامانه ثبت نام (قابل مشاهده در حساب کاربری برندگان) اعلام خواهد شد.

2- اسامی اعلام شده از جانب فیفا حداکثر تا روز شنبه دهم اردیبهشت به برندگان اعلام می شود که حداکثر تا ساعت 24:00 روز چهارشنبه 14 اردیبهشت می‌توانند نسبت به واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید بلیت اقدام نمایند.

3- عدم پرداخت وجه در مهلت فوق‌الذکر و تکمیل فرایند خرید به معنی انصراف از خرید خواهد بود و به تعداد موارد انصرافی در فرصت بعدی نفرات اعلام شده در فهرست ذخیره امکان خرید بلیت را پیدا خواهند کرد.

4- قیمت نهایی بلیت‌ها در سطوح مختلف با محاسبه قیمت روز معادل تبدیل ریال قطر به ریال ایران جهت واریز وجه نهایی به برندگان اعلام خواهد شد.

5- یادآوری این نکته الزامی است که بلیت‌های فروخته شده به شخص خریدار اختصاص خواهد داشت و امکان انتقال و فروش بلیت به افراد دیگر وجود ندارد؛ همچنین روادید کشور قطر بر مبنای اطلاعات ثبت شده تنها برای خریداران بلیت صادر خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید