پیشکسوت پرسپولیس ممنوع الورود به تمرین سرخها!

کادر فنی پرسپولیس حضور وحید قلیچ در تمرین این تیم را ممنوع کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سنگربان اسبق پرسپولیس با نظر کادر فنی این تیم دیگر حق حضور در تمرین را ندارد. خبر ورزشی نوشت: وحید قلیچ دروازه‌بان و مربی سابق پرسپولیس که طی سال‌های اخیر حضوری فعال و خبرساز در فضای مجازی و اینستاگرام داشته و بارها با کنایه‌های تند خود برخی اهالی فوتبال را به چالش کشیده است، با دستور کادرفنی قرمزها حق حضور در تمرینات این تیم را ندارد.

ماجرا از این قرار است زمانی که پیج اینستاگرام قلیچ هک شده بود او پیج جدیدی را راه‌اندازی کرده و فعالیت خود را در اینستاگرام ادامه می‌دهد، این پیشکسوت قرمزها برای تبلیغ صفحه جدیدش در اینستاگرام و جذب فالوئر تصمیم می‌گیرد به تمرین پرسپولیس رفته و از بازیکنان و کادرفنی این تیم درخواست کند تا صفحه جدید او را تبلیغ کنند.

قلیچ که پیش از رفتن به تمرین از افشین پیروانی اجازه حضور در تمرینات را می‌گیرد، اما او هر چند دقیقه یک‌بار وسط تمرین بازیکنان را صدا کرده و می‌گوید با ضبط ویدیو پیج جدید او را تبلیغ کنند.

البته پیروانی به جهت علاقه ای که به وحید قلیچ دارد چیزی به او نمی گوید تا قلیچ هر کاری دلش می خواهد در تمرین بکند!پس از این موضوع اعضای کادرفنی و در راس آن یحیی گل‌محمدی و حمید مطهری و حتی داود فنایی عصبانی می شوند و به وحید قلیچ می‌گویند که از محل تمرین بیرون برود.

از آن زمان به بعد قلیج از حضور در تمرینات پرسپولیس منع شده و اجازه حضور در تمرینات را ندارد و به نوعی ممنوع الورود است.

چند روز پیش هم ویدیوهایی از مصاحبه قلیچ با یک رسانه منتشر شد که در آن ادعا کرده بود برای حضور در برنامه فوتبال برتر به او گفته بودند باید سبیل هایش را بزند. ماجرایی که حسابی خبرساز شد اما مثل اینکه اصلا چنین ماجرایی از اساس واقعیت نداشته است. قلیچ مدت هاست که علیه میثاقی ویدیو منتشر کرده است و مطمئنا میثاقی تمایلی به حضور او در برنامه فوتبال برتر ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید