اسکوچیچ: نمی توانیم کرونا را شکست دهیم/ ضعف های کره را نمی گویم!

سرمربی تیم ملی فوتبال با وجود غیبت چند بازیکن کلیدی اش به دیدار مقابل کره جنوبی امیدوار است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۵:۳۰ فردا پنجشنبه در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شهر سئول به مصاف هم خواهند رفت. دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران امروز در نشست خبری پیش از این بازی حضور یافت و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

اسکوچیچ گفت: بازی مهمی است و برای جایگاه نخست گروه می جنگیم. برای این بازی به خوبی آماده شده ایم. با این حال مشکلاتی هم داریم. بازیکنان مهمی را در اختیار نداریم و بعضی از آنها در آخرین لحظه به تیم اضافه شدند و  اصطلاحا جت لگ هستند.

وی درباره حضور لژیونرهای کره جنوبی از جمله سون هیونگ مین تاکید کرد: این بازیکنان را می شناسیم و به آنها احترام می گذاریم ولی ما هم بازیکنانی داریم که در خارج از ایران و در اروپا بازی می کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تاثیر غیبت چند بازیکن از جمله طارمی، جهانبخش و قدوس به دلیل ابتلا به کرونا تصریح کرد: آنها بازیکنان بزرگ و مهمی برای ما هستند. نمی توانیم بر کرونا غلبه کنیم اما این به معنای این نیست که بازیکنان خوب دیگری برای دیدار با کره نداریم. باید اضافه کنم که در بازی قبل شش بازیکن خود را به خاطر کرونا از دست دادیم.

سرمربی ایران از پاسخ به سئوالی درباره نقاط ضعف و قوت تیم کره جنوبی خودداری کرد و گفت: البته که نمی توانم به این سئوال جواب بدهم. فردا شما خواهید دید.

 

دیدگاه تان را بنویسید