واکنش ها به دیدار ایران و کره جنوبی| تمجید فیفا از ضربه دیدنی جهانبخش/ صعود شاگردان اسکوچیچ و بنتو قطعی شد؟! +عکس

کنفدراسیون فوتبال آسیا به تساوی تیم ملی کشورمان و تیم ملی کره جنوبی در انتخابی جام جهانی 2022 قطر واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در چارچوب هفته چهارم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، تیم ملی کشورمان مقابل تیم ملی کره جنوبی به تساوی یک بر یک رسید.

در این بازی علیرضا جهانبخش در دقیقه 76 تک گل کشورمان را به ثمر رساند.

ایران و کره جنوبی صعود کردند

کارشناس ابوظبی اسپورت با اعلام اینکه دو تیم ایران و کره اختلاف سطحی قابل توجه با سایر تیم‌های گروه دارند در این باره گفت: با احترامی که به تیم کشورمان امارات و سایر حاضران در این گروه دارم به نظرم باید صعود ایران و کره را از این گروه قطعی دانست چون آنها اختلاف سطحی قابل توجه با سایر تیم‌های گروه خود در مرحله مقدماتی دارند و آنها باید از همین حالا خود را آماده حضور در رقابت‌های جام جهانی کنند و برنامه خود را بریزند. کارشناس ابوظبی اسپورت با تعریف از شرایط فیزیکی بازیکنان ایران گفت: ایرانی‌ها در تمام 90 دقیقه این مسابقه دویدند و نمایش خوبی مقابل حریف خود داشتند و این فرهنگی است که با حضور این بازیکنان در کشورهای اروپایی به آنها تزریق شده است.

 

صفحه رسمی این باشگاه نوشت: "یک گل مهم دیگر برای ایران توسط علیرضا جهانبخش. او تیم ملی ایران را در صدر جدول گروه A انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نگاه داشت."

photo_2021-10-12_21-33-16

کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص این مسابقه نوشت: این بازی در ورزشگاه آزادی با تساوی به پایان رسید زیرا گل سون را علیرضا جهانبخش پاسخ داد. ایران اکنون با 2 امتیاز بالاتر نسبت به کره جنوبی در صدر جدول گروه A قرار دارد.

14000720000866_Test_NewPhotoFree

سایت فیفا در خصوص این تساوی و بازی مهم نوشت: ضربه سر جهانبخش تیم ملی ایران را مقابل کره جنوبی به تساوی رساند. حالا ایران با 2 امتیاز بالاتر نسبت به کره جنوبی در صدر جدول گروه A قرار دارد.

14000720000869_Test_NewPhotoFree

سایت ابولا در خصوص این مسابقه نوشت: تیم ملی کره جنوبی با مربیگری پائولو بنتو در انتخابی جام جهانی 2022 مقابل ایران به تساوی یک بر یک رسید. در این مسابقه مهدی طارمی، مهاجم باشگاه پورتو 90 دقیقه در ترکیب تیم ملی ایران حضور داشت.گل‌های این دیدار در نیمه دوم به ثمر رسید و سون هئونگ مین توانست گل اول کره جنوبی را به ثمر رساند.علیرضا جهانبخش در دقیقه 76 گل تساوی را وارد دروازه کره جنوبی کرد.

14000720000879_Test_NewPhotoFree

دیدگاه تان را بنویسید