هشت ستاره قربانی شب سیاه رئال در ال کلاسیکو

شب تحقیرآمیز رئال مادرید و شکست 4 گله مقابل بارسلونا می تواند برای هشت بازیکن کهکشانی این تیم گران تمام شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ رئال مادرید در حال حاضر با اقتدار در صدر جدول رقابت‌های لالیگا قرار گرفته است. این در حالی است که شاگردان کارلو آنچلوتی در لیگ قهرمانان اروپا نیز با پیروزی دراماتیک برابر پاری‌سن‌ژرمن به جمع هشت تیم نهایی رقابت‌ها راه یافتند.

به‌طور کلی می‌توان گفت که رئال مادرید تا به اینجای فصل نتایج خوبی کسب کرده است. با این حال بعد از بازی یک‌شنبه شب تیم کارلو آنچلوتی برابر بارسلونا به یک‌باره موج انتقادات از لوس بلانکوس به شکل قابل توجهی افزایش یافت.

علاوه بر چهار گلی که رئال مادرید برابر بارسلونا دریافت کرد و در سانتیاگو برنابئو مقابل رقیب دیرینه خود تحقیر شد، آنها مانند دیدار رفت برابر پاری‌سن‌ژرمن یک نمایش ناامید کننده و فاجعه بار دیگر را از خود ارائه دادند.

بسیاری معتقد هستند غیبت کریم بنزما یکی از مهم‌ترین دلایل تحقیر رئال مادرید مقابل بارسلونا بوده است. مسئله‌ای که نشان می‌دهد لوس بلانکوس تا چه میزان به تقویت خود در نقل و انتقالات تابستانی احتیاج دارد. با این وجود به نظر می‌رسد تحولات رئال تنها به ورودی‌های این تیم اختصاص ندارد و قرار است هشت بازیکن هم در تابستان از این تیم جدا شوند.

گرت بیل

ستاره ولزی آخرین فصل حضور خود در رئال مادرید را تجربه می‌کند. با توجه به دستمزد بالای این بازیکن و مصدومیت‌های پیاپی او، رئال هیچ برنامه‌ای برای تمدید قرارداد با بیل ندارد و قطعاً او در تابستان سانتیاگو برنابئو را ترک خواهد کرد.

ادن هازارد

این ستاره بلژیکی با امیدهای فراوان از چلسی به رئال مادرید پیوسته بود طی فصول گذشته روزهای کابوس‌واری را تجربه کرده است. بعد از آمدن کارلو آنچلوتی اوضاع برای هازارد بدتر هم شد و به نظر می‌رسد که با این شرایط او یکی دیگر از خروجی‌های رئال مادرید در تابستان خواهد بود.

مارسلو

کاپیتان اول رئال مادرید در این فصل با روزهای اوج خود فاصله گرفته و به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شده است. پیش از این مشخص شده که ستاره برزیلی آخرین فصل حضور خود در رئال مادرید را تجربه می‌کند و به احتمال فراوان در پایان فصل برای ادامه حرفه‌اش راهی لیگ برزیل خواهد شد.

ایسکو

هافبک خوش تکنیک اسپانیایی که این روزها به نیمکت رئال مادرید میخکوب شده است نیز آخرین فصل حضور خود در این تیم را تجربه می‌کند. ایسکو که در دوران اول حضور زیدان روی نیمکت رئال به بهترین فرم خود رسیده بود، حالا با آن روزها فاصله گرفته و گفته می‌شود که سری‌آ یا لیگ برتر انگلیس مقصد بعدی این بازیکن خواهد بود.

لوکا یوویچ، ماریانو، سبایوس و وایخو

این‌ها چهار بازیکن دیگری هستند که احتمال جدایی‌شان از رئال مادرید در تابستان بسیار بالاست. یوویچ یکی از ناامید کننده‌ترین خرید‌های رئال مادرید طی سالیان اخیر بوده و باشگاه اسپانیایی به دنبال یک مشتری خوب برای فروش اوست. همچنین دنی سبایوس، ماریانو و خسوس وایخو نیز هرگز در حد و اندازه‌های رئال نبوده‌اند و به درهای خروجی باشگاه بسیار نزدیک هستند.

دیدگاه تان را بنویسید