غرفه فروش کوکائین مقابل استادیوم چلسی و تاتنهام!

مصرف مواد مخدر و کوکایین در استادیوم‌های لیگ برتر انگلستان تبدیل به یک معضل جدی شده است!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، طبق نتایج به دست آمده از آزمایش 58 نفر که از دستشویی استادیوم‌های اتحاد (منچستر سیتی)، استمفورد بریج (چلسی)، امارات (آرسنال) و استادیوم اختصاصی برایتون استفاده کرده‌اند، تست کوکایین 44 نفر مثبت شده است.

میدان نوشت: این آزمایش تحت نظارت سازمان بهداشت این کشور و توسط تعدادی خبرنگار از روی سطوح دستشویی‌ها با استفاده از کاغذ‌های مخصوص شناسایی کوکایین انجام شده است.

همچنین در مقابل استادیوم‌های اختصاصی چلسی و تاتنهام در لندن، غرفه‌های فروش کوکایین بسیاری شناسایی شده و در استادیوم اتحاد در شهر منچستر نیز نایلون‌های پرت شده کوکایین در میان سکوها و هر از چند گاهی نیز به درون زمین، به وفور مشاهده شده‌اند.

طی یک نظر سنجی از تعدادی تماشاگران حاضر در استادیوم‌های لیگ برتر، 30 درصد اذعان داشته که شاهد مصرف کوکایین در استادیوم بودند و 6 درصد نیز اعتراف به استفاده شخصی از کوکائین کرده‌اند!

حالا اما باشگاه‌های لیگ برتری با همکاری پلیس این کشور، قصد استقرار سگ‌های موادیاب درون استادیوم‌ها را دارند تا با چنین راه‌حلی، از مصرف کوکائین در استادیوم‌های فوتبال جلوگیری شود. در صورت شناسایی هر شخص که در استادیوم دست به مصرف کردن یا به فروش رساندن کوکائین بزند، آن شخص به صورت مادام العمر از ورود به استادیوم‌های لیگ برتر منع خواهد شد.

به نظر می‌رسد پس از مشکل هولیگانیسم در دهه 90 فوتبال انگلستان، حالا فوتبال این کشور با معضل جدی‌تر همچون مصرف مواد مخدر در استادیوم‌ها مواجه شده و به تبع، چنین رفتارهای بازدارنده‌ای از گسترش این پدیده جلوگیری به عمل خواهد آورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید