اظهارنظر بازیکنان استقلال بعد از عبور از فولاد

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: تیم همدل و یکدستی داریم و مطمئن هستم که قهرمان می‌شویم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، امیرحسین حسین‌زاده پس از پیروزی استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: خدا را شکر یک بازی مهم را بردیم. به این برد برای اینکه خودمان را در کورس نگه داریم خیلی احتیاج داشتیم. فقط سه امتیاز برای ما مهم بود. بازی سخت و درگیرانه‌ای بود. خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم و دل هواداران را شاد کردیم. 

هافبک استقلال در مورد اینکه آیا اخراج بازیکن فولاد درست بود، عنوان کرد:‌ اگر لباسم را گرفته بود می‌توانستم به حرکت خودم ادامه بدهم اما واقعاً نمی‌توانستم حرکت کنم، باید هر طور شده می‌ایستادم.

حسین‌زاده در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود مدافع کناری به او می‌رسید، گفت: من کسی را ندیدم، اگر رد می‌شدم تمام بود و به دروازه‌بان می‌رسیدم.

وی در مورد اینکه آیا از شرایطش در استقلال راضی است، اظهار داشت: خدا را شکر شرایطم خوب است. کارهایی که از من خواسته می‌‌شود انجام می‌دهم.  به امید خدا استقلال قهرمان می‌شود.

مهدی‌پور: نه تیمی از کورس عقب افتاده و نه تیمی قهرمان شده است

مهدی مهدی‌پور هافبک تیم فوتبال استقلال که با گل سه امتیازی او تیمش مقابل فولاد به پیروزی رسید، اظهار داشت: مقابل فولاد یا از روی ضربات ایستگاهی یا شوت از راه دور می‌توانستیم به گل برسیم که خدا را شکر این اتفاق رخ داد.

وی که شوت از راه دورش سه امتیاز برای استقلال به ارمغان آورد در این خصوص گفت: خدا را شکر و لطف خدا بود که توانستم برای تیمم مثمرثمر باشم. سه امتیاز این بازی برای ما خیلی مهم بود و به هواداران تبریک می‌گویم. موقعیت شوت برای من فراهم شد و گل زدم و خوشبختانه توانستم به تیمم کمک کنم.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره اینکه پرسپولیس هم با برتری مقابل سپاهان و به جمع مدعیان پیوست و آیا استقلال در این رقابت می‌تواند این فصل قهرمان شود، خاطرنشان کرد: به نظرم هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و تازه هفته دوازدهم است. نصف بیشتر بازی‌های لیگ مانده است. نه تیمی از کورس عقب افتاده و نه می‌توان گفت تیمی قهرمان می‌شود. خدا را شکر شرایط‌مان در بالای جدول خوب است، اما هنوز اتفاقی رخ نداده و باید این مسیر را همینطور ادامه بدهیم.

مهدی‌پور همچنین درباره مسائل مالی و مشکلات زمین تمرینی این تیم گفت: مسائل مالی را باشگاه پیگیری می‌کند. هفته پیش درباره زمین تمرینی سؤال پرسیدید و پاسخ دادیم. پاسخ دادن به سؤالات هفته پیش بعد از این بازی، درست نیست. شرایط زمین تمرین را پیگیری می‌کنند، اما خب شرایط فعلی زمین تمرین خیلی خوب نیست.

 

نکونام به هافبک استقلال چه گفت؟

محمد زبیر نیک‌نفس درباره برتری یک بر صفر استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: سال گذشته خودم در فولاد بازی کردم. این تیم خیلی پرفشار و جنگنده بازی می‌کند و بازی با این تیم خیلی  سخت است. ما هم سعی کردیم پا به پای حریف بجنگیم و بازی خودمان را انجام بدهیم. خدا را شکر با گل مهدی مهدی‌پور بردیم.

وی درباره نقش پررنگ خود در بردهای اخیر استقلال گفت: سعی دارم هر چه کادرفنی می‌گوید و وظیفه‌‌ام را انجام بدهم. خوب بازی کردن وظیفه من است.

هافبک استقلال درخصوص اینکه جواد نکونام در ابتدای بازی چه چیزی در گوشش گفت، پاسخ داد: چیز خاصی نبود. برای رخصت گرفتن و سلام کردن نزد نکونام و کادرفنی فولاد رفتم. یک سال و نیم خوب در این تیم داشتم و خیلی خوشحال شدم که آنها را دیدم. برای‌ این مربیان آرزوی موفقیت دارم.

یزدانی: شاید سرمربی تیم‌ملی بازی مرا دوست ندارد

سیاوش یزدانی بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: می‌دانستیم فولاد حریف خوبی است و سخت شکست می‌خورد و بازی تیم ما و خودش را خراب می‌کند. خوشحالم که توانستیم در چنین بازی سختی پیروز شویم و در صدر جدول بمانیم.

 

وی درباره کری‌هایی که زمین با بازیکنان فولاد داشت، عنوان کرد: بازیکنان فولاد خیلی به من لطف داشتند و با الفاظ قشنگی با من صحبت می‌کردند! این فوتبال و شبیه به زمین جنگ است. در جنگ حلوا پخش نمی‌کنند. شاید من هم 5 سال پیش این کار‌ها را می‌کردم ولی الان با تجربه‌تر شدم و دیگر این کار‌ها را نمی‌کنم.

 

مدافع استقلال درباره اینکه گفته می‌شود دلیل خیلی از کلین‌شیت‌های استقلال حضور او است، گفت: تمام بچه‌ها زحمت می‌کشند. کلین‌شیت برای استقلال چیز خاصی نیست و امیدوارم امتیازات خوبی را جمع کنیم.

 

وی درباره اینکه چقدر امید دارد به تیم ملی دعوت شود، یادآور شد: تلاشم را در این دو سال کردم و اگر تعریف از خود نباشد خوب کار کردم و شرایط طوری بوده که بازی کنم ولی انتخاب‌ نفرات در تیم ملی سلیقه‌ای است. تیم ملی مربی و سرمربی دارد و نظر آنها شاید این باشد که به بازی من علاقه نداشته باشند و این خیلی منطقی است. شاید یک مربی دیگر من را بازی دهد ولی باز هم می‌گویم این نظر آقای اسکوچیچ است و من به نظر ایشان احترام می‌گذارم و فقط تلاش می‌کنم.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید