طعنه گزیزمان به قضاوت جنجالی داور هلندی +عکس

آنتوان گریزمان که دیشب در ترکیب اتلتیکو مادرید برابر لیورپول غایب بود، در حین بازی نارضایتی خود را از قضاوت داور نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، اتلتیکو مادرید شب گذشته در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنفیلد مهمان لیورپول بود و نهایتا همچون بازی رفت در برابر حریف خود شکست خورد؛ موضوعی که باعث شد شاگردان دیه گو سیمئونه 4 امتیازی باقی بمانند و صعودشان به مرحله حذفی چمپیونزلیگ در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

اما دیدار شب گذشته لیورپول و اتلتیکو خالی از جنجال نبود. در حالی که بازی با دو گل به سود لیورپول در جریان بود خطای فیلیپه روی سادیو مانه باعث شد داور به شکل غیر منتظره‌ای ستاره اتلتیکو مادرید را اخراج کند. در ابتدا به نظر می‌رسد که شاید داور بازیکن اتلتیکو را به دلیل اعتراض اخراج کرده اما پس از بازی فیفا تایید کرد که کارت قرمز فیلیپه به خاطر تکل خشن بوده است.

این تصمیم بحث برانگیز داور هلندی بازی یعنی دانی مک‌کلی اعتراضات زیادی را از سوی اتلتیکویی‌ها به همراه داشت. آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی که به دلیل اخراج در بازی رفت دیشب نمی توانست تیمش را همراهی کند، نیز در جریان مسابقه برابر لیورپول اعتراض خود را به قضاوت مک کلی نشان داد. جایی که او توییتی اعتراضی را به اشتراک گذاشت؛ اتفاقی که به نظر می رسد بعد از دادن کارت زرد به کوکه رخ داده است. جایی که او به شکل کنایه آمیز تصمیم داور را زیر سوال برده است.

01660946

دیدگاه تان را بنویسید