مارویک: به دنبال سومین جام جهانی هستم/ بازیکن امارات: بازی با ایران سخت است

سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال امارات از دیدار برابر ایران به عنوان یک چالش بزرگ یاد کرد و تاکید کرد که تیمش آماده این بازی است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال امارات در یکی از حساس‌ترین بازی‌های انتخابی جام جهانی به مصاف ایران خواهد رفت.

فان مارویک، سرمربی هلندی امارات در نشست خبری قبل از بازی گفت: دیدار برابر ایران سخت است و من چنین بازی‌هایی را به همین خاطر دوست دارم. تیم ملی فوتبال امارات تاکنون برابر ایران به پیروزی دست پیدا نکرده است و این باعث می‌شود تا ما برابر یک چالش بزرگ قرار گیریم.

او ادامه داد: تیم ما در شرایط خوبی به سر می‌برد و آماده بازی برابر ایران هستیم. در دو بازی دیگر هم بخت با ما یار نبود. اگر بازی برابر سوریه  و لبنان ۱۰ بار دیگر تکرار شود قطعا در ۸ بار آن پیروز می‌شویم اما متاسفانه در این دو بازی پیروز نشدیم.

مارویک با بیان این که من به بازیکنان تیمم اعتماد دارم، خاطرنشان کرد: اگر واقعا به بازیکنانم اعتماد نداشتم در هلند باقی می‌ماندم. من دو بار حضور در جام جهانی را تجربه کرده‌ام و می‌خواهم سومین بار هم در این رقابت بزرگ‌ حضور یابم.

تیم ملی فوتبال امارات در دو بازی قبلی خود تنها دو امتیاز کسب کرده است این درحالی است که ایران با ۶ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد.

بازیکن امارات: بازی با ایران سخت است

بندر الاحبابی، بازیکن تیم ملی امارات در نشست خبری قبل از بازی گفت: بازی برابر ایران سخت و پر از چالش است. می‌خواهیم یک چهره مثبت از خود نشان دهیم و به پیروزی برسیم.

او ادامه داد: با مارویک ۶ بازی مهم و شاخص انجام داده‌ایم و چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفته‌ایم. همه به خاطر دو تساوی اخیر از ما انتقاد می‌کنند اما ما نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم و در زمین برای پیروزی می‌جنگیم.

دیدگاه تان را بنویسید