اماراتی ها دست به دست هم برای رسیدن به اولین پیروزی بر ایران

مدیر باشگاه مسافی در مصاحبه با روزنامه اماراتی عنوان کرد که هدف تیم ملی این است که هر طور شده تیم ملی ایران را شکست دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سعید حمود المحرزی به روزنامه البیان گفت که طرفداران تیم ملی امارات در انتظار این هستند که هر طور شده بازی مقابل تیم ملی ایران را با پیروزی به انتها برسانند.

فارس نوشت؛ مدیر تیم مسافی امارات عنوان کرد که تیم ملی اکنون بهترین بازیکنان لیگ را در اختیار دارد و باید با تکیه به حضور هواداران، تیم ملی ایران را شکست دهد. او گفت: این تیم نباید کاری به گذشته و اتفاقاتی که در بازی‌های سوریه و لبنان رخ داد، فکر کند. آنها باید هدفشان شکست ایران به هر شکل باشد و پس از آن به پیروزی مقابل عراق بیاندیشند.

علی مبخوت ، گلزن برتر تیم ملی امارات به تمرینات این تیم بازگشته و این کشور امیدوار است با حضور این مهاجم بتواند مقابل خط دفاعی اسکوچیچ موفق عمل کند.

المحرزی گفت:‌ امیدوارم با حضور مبخوت، تماشاگران در این دیدار حاضر و برای اولین خوشحالی در این رقابت نصیب آنها شود. بازی سختی مقابل ایران داریم ولی امیدوارم به اولین برد ما در این رقابت بدل شود.

مدیر باشگاه مسافی عنوان کرد که سرمربی تیم ملی امارات کاملاً به شرایط تیم آگاه است و می‌داند چقدر پیروزی در مقابل تیم ملی کشورمان اهمیت دارد. او گفت: باید در مقابل ایران، امارات به برتری برسد. هیچ نقشه دیگری وجود ندارد و باید 3 امتیاز را کسب کنیم.ایران صدرنشین گروه است و یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیاست. آنها در 2 مرحله قبلی به جام جهانی صعود کردند و این بار نیز می‌خواهند این اتفاق رخ بدهد. پس احتیاط مقابل ایرانی‌ها باید در دستور کار قرار گیرد و ما باید به برتری دست پیدا کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید