گزارش جی پلاس از نتایج کشتی گیران ایران

غفلت ثانیه ای و حسرت فینال برای گلیج؛ الهی در صف برنز کشتی قهرمانی جهان+ عکس و ویدیو

آزادکاران کشورمان امروز (دوشنبه) در رقابت های کشتی قهرمانی جهان به مصاف حریفان خود رفتند که الهی باید برای کسب مدال برنز تلاش کند. گلیج هم در حالی که چند ثانیه با فینال فاصله داشت به اسنایدر باخت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سومین روز از مسابقات جهانی کشتی آزاد در نروژ در حالی پیگیری می شود که شب گذشته حسن یزدانی و امیرحسین زارع موفق به کسب مدال طلای جهان شدند. در دو وزن پایانی نیز مجتبی گلیج و عرفان الهی به مصاف حریفان رفتند که فردا هردو باید برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان می روند.

مجتبی گلیج

در نخستین دیدار در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج به مصاف الیزبار اودیکادزه از گرجستان رفت. وی در این مبارزه با نتیجه 4 بر صفر مقابل حریف خود به برتری رسید. مجتبی گلیج مقابل یرگالی نماینده قرقزیستان با نتیجه 6 بر 1 به برتری رسید. در نیمه نهایی گلیج به مصاف کارل اسنایدر قدرتمند از آمریکا رفت و در سه ثانیه مانده به پایان مسابقه با نتیجه 3 بر 2 باخت و از رسیدن به فینال بازماند.

مجتبی گلیج

مجتبی گلیج

عرفان الهی

عرفان الهی ،‌کشتی گیر کشورمان در وزن 70 کیلوگرم در دور اول رقابت های خود مقابل حریف ژاپنی قرار گرفت و توانست با نتیجه 8 بر 0 به برتری دست یابد. وی در دور بعد به مصاف نیکولای گراحمز از مولداوی رفت و با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید .عرفان الهی در یک چهارم نهایی در حالی که از حریف خودش پیش بود در ثانیه های پایانی این رقابت ها مقابل  آکمات علی اف از قرقیزستان با نتیجه 8 بر 8 و به علت امتیاز فنی برتر نماینده قرقیزستان شکست خورد. با پیروزی علی اف قرقیزستان در نیمه نهایی، عرفان الهی نیز شانس کسب برنز را به دست آورد.

عرفان الهی

عرفان الهی

 

دیدگاه تان را بنویسید