مظاهری: از اینکه استقلال را از دست دادم، ناراحتم

رشید مظاهری سنگربان استقلال پس از اینکه با انتشار یک استوری از حضور در استقلال خداحافظی کرده بود، یک پست اینستاگرامی نیز در این خصوص منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ استقلال پیش از مصاف با الهلال دچار بحران های عجیبی شد. پس از اینکه رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر از حضور در فرودگاه و همراهی تیم برای سفر به دبی خودداری کردند، امروز مظاهری راهی ساختمان سازمان لیگ شد و قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرد.

مظاهری که پیش از این با مدیران استقلال دچار مشکل شده بود، در جلسات متعددی که با آنها برگزار کرد، به نتیجه ای نرسید و اختلافات میان او و احمد مددی منجر به این شد که سنگربان آبی ها در آستانه دیدار با الهلال تصمیم به جدایی بگیرد و قراردادش را فسخ کند.

مظاهری امروز با انتشار یک استوری از هواداران استقلال خداحافظی کرد و مدعی شد تنها خودش و هواداران این تیم خواستار حضور او در جمع آبی پوشان بوده اند. مظاهری سپس در ادامه یک پست اینستاگرامی نیز منتشر کرد و مدعی شد بابت جدایی از استقلال ناراحت است.

سنگربان سابق استقلال در این پست نوشت:

«شاید به ظاهر نشون میدادن که من رو می خوان ولی واقعیت چیز دیگه ای بود که من نباید ازش فرار میکردم،حس بدی رو تجربه کردم

امروز من از شما بیشتر ناراحتم چون استقلال و شما رو از دست دادم.

زیاد اهل توضیح دادن نیستم و نمی دونم چطور قضاوت میشم،هر طوری هم قضاوت بشم بازم برای همیشه دوستون خواهم داشت.

چقدر لذت بردم امسال کنار شما

به امید دیدار دوباره، خدانگهدار»

البته گفته می شود تا زمانی که کمیته تعیین وضعیت فسخ قرارداد مظاهری را تأیید نکند، او بازیکن استقلال محسوب شده و پس از تأیید این کمیته، او می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم جدیدی شود. باید دید تا پیش از این اتفاق مدیران استقلال می توانند مانع از جدایی مظاهری شوند یا خیر.

رشید مظاهری

دیدگاه تان را بنویسید