جی پلاس

اقدام عجیب شهریار مغانلو و ژست طلاق از پرسپولیس/ 100 هزار فالوئر دود شد!

مهاجم جدید تیم فوتبال سپاهان با اقدام عجیبی که در صفحه اینستاگرامش انجام داد، بیش از یکصد هزار از دنبال کنندگان خود را از دست داد و این روند ادامه دارد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ پس از این که پرسپولیس نتوانست با باشگاه سانتاکلارا بر سر انتقال دائمی شهریار مغانلو به توافق برسد، باشگاه سپاهان از پس این کار بر آمد تا مهاجم فصل پیش سرخپوشان از  فصل آینده با لباس زرد به میدان برود.

پس از قطعی شدن جدایی مغانلو از پرسپولیس این بازیکن در اقدامی عجیب پست های مربوط به زمان حضورش در پرسپولیس را پاک کرد و عکس پروفایل خود را نیز عوض کرد. البته مغانلو این اقدام را فقط در قبال پرسپولیس انجام داد و عکس های مربوط به حضورش در پیکان همچنان در صفحه او وجود دارد.

جدایی مغانلو به اندازه کافی می توانست هواداران پرسپولیس را برای رها کردن صفحه شخصی مغانلو مجاب کند، چه برسد به این که این بازیکن این گونه عکس های مربوط به زمان حضور در پرسپولیس را قلع و قمع کرده است. همین اتفاق باعث کاهش حدود 25 درصدی دنبال کنندگان او شد و او در فاصله زمانی بسیار اندک بیش از 100 هزار نفر از فالوئرهای خود را از دست داد. البته این روند کاهش همچنان ادامه دارد.

مغانلو که حدس می زد مورد خشم هواداران پرسپولیس قرار بگیرد، بخش نظرات صفحه خود را در تمام پست های اخیرش بسته تا احیانا با حمله مجازی روبرو نشود.

نکته جالب توجه این است که نواف الاسیوی خبرنگار سرشناس نیز در توییتر خود به این موضوع واکنش نشان داد و این اتفاق را تعجب آور خواند. البته که در فوتبال ایران این قبیل کارها صورت می گیرد و بازیکنان که گویا در زمان جدایی از تیم ژست طلاق می گیرند عکس های گذشته را پاک می کنند!

دیدگاه تان را بنویسید