مهلت شش روزه AFC به ایران و سه کشور

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به فدراسیون‌ های ایران، عربستان، امارات و تاجیکستان شش روز دیگر فرصت داد تا درخواست میزبانی خود برای مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را ارسال کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فدراسیون های فوتبال عربستان، ایران، امارات و تاجیکستان تا ۲۶ ژوئن (۴ مرداد) فرصت دارند تا درخواست میزبانی مرحله یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری را ارسال کنند.

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است که میزبان در ۱۱ آگوست انتخاب و اعلام شود.

نکته جالب اینکه AFC به این چهار کشور اعلام کرده است در صورت انتخاب به عنوان میزبان دو مرحله یک چهارم و نیمه نهایی، حتی اگر نماینده های آنها از مرحله یک هشتم حذف شوند میزبانی آنها قطعی خواهد بود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین اعلام کرده است که باید کشور میزبان بازی ها را فقط در یک شهر و در دو ورزشگاه برگزار کند.

از شروط دیگر کنفدراسیون فوتبال آسیا اینکه تیم میزبان باید تعهد دهد که کاروان تیم های مهمان را بیشتر از ۴۸ ساعت در قرنطینه نگه دارد و ۴ روز قبل از بازی از آنها استقبال و پذیرایی شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون های میزبان حق بلیت فروشی با رعایت پروتکل های بهداشتی را داده و همچنین تیم میزبان باید هزینه اسکان، خوراک و تهیه آب و یخ لازم را هم تقبل کند. البته یاین کنفدراسیون رقم ۲۵۰ هزار دلار به کشور میزبان پرداخت خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید