جی پلاس

فرار کمالوند از سقوط تا زدن انگ کم کاری به بازیکنان سایپا و تخریب تیم!

سرمربی سایپا در حالی که تیمش نیاز به انگیزه و روحیه دارد تا از مخمصمه فرار کند، بعد از بازی با استقلال کاملا بازیکنانش را زیر سوال برد تا شاید رزومه مربیگری خود را نجات دهد و این ناکامی به نامش نوشته نشود.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ سایپا آخرین نفس های خود بعد از 20 سال حضور متوالی در لیگ برتر را می کشد. تیم باسابقه تهرانی که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را هم دارد، با آمدن فراز کمالوند تغییری نکرده و همچنان می بازد و به لیگ یک نزدیک تر می شود.

آخرین بازی آن ها در لیگ برتر برابر استقلال بود که با شکست 2 بر صفر نارنجی پوش ها همراه بود تا فراز و فرهاد، دوستانی که چند ماه قبل در استقلال با هم همکار بودند، علیه همدیگر چاقو بکشند و مجیدی با برتری استقلال، سایپا و کمالوند را به سمت سقوط سوق بدهد.

لیگ برتر فوتبال| استقلال - سایپا/ توپ فوتبال

در حالی که سه هفته تا پایان لیگ باقی مانده، وضعیت در سایپا مناسب نیست و اظهارات کمالوند در این اوضاع و احوال، مزید بر علت شده تا تیمش بیش از گذشته در بحران غوطه ور شود. او بعد از بازی، دروازه بان تیمش را متهم کرد و بازیکنانش را هم به بدترین شکل ممکن زیر سوال برد تا اندک روحیه باقی مانده در تیمش هم یه یاس و ناامیدی تبدیل شود.

کمالوند به صحنه گل نخست ارسلان مطهری از روی نقطه پنالتی اشاره کرد و گفت:«اتفاقاتی عجیبی رخ می دهد که باعث شده من به یک سری مطالب مشکوک شود. به دروازه بان می گویم به سمت چپ برو، اگر گل خوردی به حساب من بنویس اما کار دیگری می کند. اصلا نمی فهمم! این مطالب را به مدیریت باشگاه اطلاع خواهم داد.»

در ادامه به بازیکنان تیمش حمله ور می شود و می گوید: «تیم افتضاح بسته شده است. وقتی امدم هفت، هشت بازی مانده بود و امکان جذب بازیکن وجود نداشت. نمی دانم یک تعداد از این بازیکنان را چطور با این مبالغ جذب کرده اند!»

این صحبت ها از دهان کسی خارج می شود که ادعا دارد 25 سال در فوتبال حضور داشته اما به بدترین شکل ممکن تیمش را نابود می کند. حتی بعد از گذشت دقایقی نقض صحبت هایش هم در می آید؛ جایی که دروازه بان سایپا می گوید به سمت چپ ارسلان مطهری شیرجه رفته است!

در واقع ممکن است موضوعی که کمالوند اشاره دارد به تفاوت سمت چپ از نگاه دروازه بان و مهاجم استقلال باشد ولی کمالوند بدون هیچ گونه تحقیقی در ارتباط با این موضوع و سایر موارد، در میکسدزون ورزشگاه که همه مربیان از قرار گرفتن در معرض مصاحبه از آن واهمه دارند، تیمش را کاملا تخریب می کند.

با این اوضاع و احوال سایپا و روند ناکامی های این تیم، باید دید در سه هفته آینده معجزه ای رخ می دهد یا سایپا و لیگ برتر وداع خواهند کرد اما مسئله مهم این است که کمالوند تلاش نداشته باشد با تخریب تیم و ایجاد شائبه کم کاری در تیمش، رزومه مربگیری خود را از ناکامی پاک نگه دارد و مردانه پای تعهدی که به مدیران سایپا داده، بایستد.

دیدگاه تان را بنویسید