جی پلاس؛

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با آلومنیوم اراک

تیم فوتبال استقلال به احتمال زیاد با ترکیب سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد نادری، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و آرمان رمضانی مقابل آلومینیوم اراک بازی می کند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس،‌تیم های استقلال و آلومینیوم اراک در ورزشگاه امام خمینی(س) در هفته بیست و پنجم لیگ برتر امروز از ساعت 19:50 به مصاف هم می روند.

استقلال تهران درحالی به بازی با آلومینیوم اراک رسیده که میلیچ فعلا از مسابقات دور است. شیخ دیاباته که به تازگی به تهران بازگشت در این مسابقه حضور نخواهد داشت. وریا غفوری هم به دلیل مصدومیت با تیم به اراک سفر کرده اما در ترکیب حضور ندارد.

در دیدارهای گذشته به دلیل مصدومیت محمدرشید مظاهری، حسین حسینی در ترکیب تیم قرار گرفته است . مصدومیت مظاهری برطرف شده اما با توجه به سه کلین شیت پیاپی حسینی بعید است که او جانشین این دروازه بان شود.

در خط دفاعی به نظر می‌رسد دوباره عارف غلامی، سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به میدان بروند. 

با بازگشت فرشید اسماعیلی خط میانی را به احتمال زیاد مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی ،  مهدی مهدی پور و محمد نادری تشکیل می‌دهند.

در خط حمله به نظر می‌رسد آرمان رمضانی و مهدی قایدی کنار هم به میدان بروند.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با آلومینیوم اراک به شرح زیر است:

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد نادری، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و آرمان رمضانی

 

دیدگاه تان را بنویسید