در گفت‌وگو با جی‌پلاس

آندرانیک تیموریان: تیم ملی به جام جهانی صعود می کند/ شرایط سخت است اما نشدنی نیست

آندرانیک تیموریان بازیکن سابق تیم ملی فوتبال گفت: بازی تیم ملی فوتبال برابر تیم ملی هنگ کنگ دیدار تدارکاتی محسوب می شود.

لینک کوتاه کپی شد

آندرانیک تیموریان بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در گفت و گو با خبرنگار جی پلاس درباره شرایط تیم ملی فوتبال در آستانه بازی های مقدماتی جام جهانی در بحرین اظهار کرد: شرایط تیم ملی سخت است اما کار نشدنی نیست. در زمانی که من در تیم ملی فوتبال حضور داشتم باید 3 بازی را پیروز می شدیم تا می توانستیم به جام جهانی صعود کنیم و اکنون هم تیم ملی چنین  شرایط مشابهی را دارد.

او در ادامه گفت: البته غیر ممکن وجود ندارد و ان شا الله با این وضعیت موجود تیم ملی فوتبال به جام جهانی صعود می کند.

تیموریان درباره نخستین  بازی تیم ملی  فوتبال برابر تیم ملی هنگ کنگ تصریح کرد: فکر می کنم بازی سختی نباشد و این بازی تدارکاتی خوبی  برای هماهنگی بازیکنان است که بعد از مدت ها دور هم جمع شدند. به هر حال کار تیم ملی سخت است چون همه تیم ها دوست دارند از این گروه صعود کنند و به مرحله بعدی مسابقات انتخابی جام جهانی راه یابند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال درباره اینکه تیم ملی فوتبال می تواند 4 بازی خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی را پیروز شود، گفت: شرایط تیم ملی فوتبال مشابه وضعیت تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2013 است. اگر روز تیم ملی فوتبال باشد ان شا الله بازی ها را پیروز می شود.   

او درباره حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال اظهار کرد: باقری یکی از پیشکسوتان فوتبال ایران بوده است و امیدوارم او در این برهه زمانی بتواند به تیم ملی فوتبال کمک کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید