جی پلاس

کامنت پرحاشیه فدراسیون فوتبال و آرزوی موفقیت برای پرسپولیس!/عکس

پیج فدراسیون فوتبال با یک اقدام غیرحرفه ای برای پست صفحه فارسی زبان AFC، نظری منتشر کرد که منجر به ایجاد حاشیه شد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ بخش فارسی زبان کنفدراسیون فوتبال آسیا مطابق انتظار به پوشش اخبار مربوط به دربی 95 پرداخت و صحبت های نشست خبری هر دو مربی را منتشر کرد. گل محمدی برای تیمش آرزوی موفقیت کرده و ابراز امیدواری کرده بود که تیمش سه امتیاز را بگیرد. پیج فدراسیون فوتبال نیز با ارسال یک ایموجی در بخش کامنت ها برای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد که البته این کامنت بعدا پاک شد.

در پست مربوط به فرهاد مجیدی چنین کامنتی به چشم نمی خورد و این مساله باعث ناراحتی هواداران استقلال شد. البته پیج فدراسیون فوتبال در اختیار روابط عمومی است و مسلما بازتاب دهنده افکار و دیدگاه های فدراسیون نیست، اما مسئولان باید بدانند که فدراسیون فوتبال یک شخصیت حقوقی دارد و نظرات و افکارش به فدراسیون نسبت داده می شود، پس باید رفتار حرفه ای تری در پیش داشته باشد.

روابط عمومی فدراسیون چندی پیش هم در واکنش به شایعه حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی، با لحنی نامناسب و الفاظ نه چندان مودبانه این موضوع را تکذیب کرده بود. درباره این که مسئولان روابط عمومی فدراسیون فوتبال گرایش رنگی دارند و آیا این گرایش را در تصمیمات خود وارد می کنند، نمی توان به قطعیت نظر داد، اما حداقل می توان گفت از رفتار حرفه ای روابط عمومی فرسنگ ها فاصله دارند و مفهوم و کارکرد رسانه و حساسیت های خاص آن را نمی شناسند.

photo_2021-05-14_13-21-05

دیدگاه تان را بنویسید