sport

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که رئال مادرید و منچسترسیتی میزبانان دور رفت برابر حریفان به برتری رسیدند.

گروه وزرشی جی پلاس؛ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت 23:30 سه شنبه شب دو دیدار در اسپانیا و انگلیس برگزار شد. شاگردان زین الدین زیدان در رئال مادرید بدون رافائل واران و سرخیو راموس به مصاف لیورپول رفتند و منچسترسیتی هم در اتحاد رو در روی دورتموند قرار گرفت. رئال مادرید در خانه با نتیجه 3 بر یک لیورپول را از پیش رو برداشت و شاگردان گواردیولا نیز 2 بر یک دورتموند را از پیش رو برداشتند.

 

در‌ آغاز دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه‌شنبه) دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانوی شهر مادرید میهمان انگلیسی خود لیورپول را با نتیجه 3 بر یک شکست داد تا با اندوخته‌ای ارزشمند آماده سفر به خانه شاگردان کلوپ برای انجام بازی برگشت شود.

 

در این بازی که غفلت و اشتباهات مکرر مدافعان لیورپول بهای سنگینی برای این تیم داشت، وینیسیوس جونیور ستاره کهکشانی‌ها بود و دو بار دروازه میهمان را باز کرد. او گل نخست خود را در دقیقه 27 با پاسی زیبا و کنترل تماشایی با سینه به ثمر رساند. بار دیگر غفلت و بی‌نظمی خط دفاعی لیورپول فرصتی در اختیار مارکو آسنسیو قرار داد تا دومین گل رئال مادرید را به ثمر برساند. لیورپولی‌ها در دقیقه 51 توسط محمد صلاح یکی از دو گل خورده را پاسخ دادند، اما بار دیگر وینیسیوس جونیور با پاس عرضی در محوطه جریمه از لوکا مودریچ اختلاف را برای نماینده اسپانیا به دو گل افزایش داد.

به این ترتیب لیورپول نه تنها نتوانست انتقام شکست فینال فصل 2018-2017 را از رئال مادرید بگیرد بلکه دقیقاً با همان نتیجه دوباره به حریف اسپانیایی‌اش باخت تا کار سختی برای صعود به مرحله نیمه نهایی داشته باشد.

در بازی همزمان که تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و بوروسیا دورتموند در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف هم رفته بودند این تیم انگلیسی بود که میهمان آلمانی‌اش را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.

در این بازی منچسترسیتی در دقیقه 19 با گل کوین‌دی‌بروینه پیش افتاد. دورتموندی‌‌ها با گلی که مارکو رویس روی پاس هوشمندانه ارلینگ هالند در دقیقه 84 به ثمر رساند، کار را به تساوی کشاندند، اما جشن آنها خیلی طول نکشید، چرا که فیل فودن یکی از بهترین بازیکنان سیتی که چند موقعیت گلزنی هم داشت، در دقیقه 90 دومین گل منچسترسیتی را به ثمر رساند تا کار این تیم برای صعود آسان‌تر شود.

در ادامه بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت 23:30 بایرن مونیخ میزبان پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود و پورتو از چلسی پذیرایی می‌کند.

برنامه یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

رفت

رئال مادرید 3- لیورپول یک

منچسترسیتی 2 - دورتموند یک

بایرن مونیخ- پاری سن ژرمن 18 فروردین ساعت 23:30

پورتو- چلسی 18 فروردین ساعت 23:30

برگشت

پاری سن ژرمن- بایرن مونیخ 24 فروردین ساعت 23:30

چلسی- پورتو 24 فروردین ساعت 23:30

لیورپول- رئال مادرید 25 فروردین ساعت 23:30

دورتموند - منچسترسیتی 25 فروردین ساعت 23:30

 

 

 

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504159
ارسال نظر