sport

جی پلاس

سرپرست تیم استقلال برای بازنشدن پنجره این تیم علت عجیب و سوال برانگیزی را برزبان آورد و اعلام کرد به خاطر فیفادی فعلا پنجره بسته مانده است!

گروه ورزشی جی پلاس، در حالی که چند روز پیش وینفرد شفر رسما اعلام کرد تمام مطالبات او از سوی باشگاه استقلال پرداخت شده اما پنجره نقل و انتقالاتی این تیم هنوز باز نشده و همین نگرانی هواداران این تیم را به دنبال داشته است.

هفته هاست که مسئولان این تیم وعده امروز و فردا را برای رفع این محرومیت می دهند و در آخرین اظهار نظر هم اعلام شده بود که دوشنبه (امروز) پنجره نقل و انتقالات استقلال باز خواهد شد.

در عین حال چند ساعت پیش پرویز مظلومی سرپرست تیم استقلال درباره اینکه چرا هنوز پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بازنشده است، گفت: تمام تلاش باشگاه این بود که بازیکنان جدید را به دیدار اول برسانیم چون تمام کار ها انجام شده و پول پرداخت شده بود، ولی با شیطنت برخی در آخرین لحظه تاییدیه پرداخت پول شفر به باشگاه اعلام شد و ما به فیفادی برخورد کردیم و ماجرا به بعد از تعطیلات موکول شد.

با این صحبت ها در واقع هواداران استقلال نباید به این زودی منتظر رفع محرومیت تیم شان باشند. البته علت تاخیر در بازشدن پنجره استقلال از سوی پرویز مظلومی یک علت جالب عوان شده است و او می گوید "ما به فیفادی برخورد کردیم"

این اظهار نظر پرویز مظلومی بسیار تعجب برانگیز است و جای سوال دارد که او چگونه چنین صحبتی را انجام داده؛ چرا که فیفادی هیچ ارتباطی به تعطیلی فیفا ندارد! در روزهای فیفا به جای بازی های باشگاهی تیم های ملی بازی های رسمی یا دوستانه برگزار می کنند و بازیکنان باشگاهی باید در اختیار تیم ملی باشند.  درواقع فیفادی تعطیلات نیست!

شاید اگر مظلومی از روز یکشنبه، به عنوان روز تعطیلی یاد می کرد قابل قبول تر از این اظهارنظر بود. این صحبت مظلومی وقتی عجیب تر می شود که بدانیم در ساعات پایانی شب بود که فیفا نامه رفع محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات را صادر کرد و اینگونه نیست که فیفا همزمان با تعطیلی لیگ ها، کرکره را پایین بکشد و برود تا بعد از تعطیلات!

اگر منظور پرویز مظلومی از تعطیلات، تعطیل شدن باشگاه استقلال است که دیگر این موضوع ارتباطی به شفر یا فدراسیون جهانی فوتبال ندارد. این یک نقص بزرگ باشگاه است که برای پیگیری چنین مسئله مهمی در روزهای تعطیلی لیگ برتر اقدام نمی کند و دست روی دست گذاشته است.

حدود یک هفته دیگر فرصت نقل و انتقالات لیگ برتر به پایان می رسد و معلوم نیست اگر به گفته مظلومی، تعطیلات فیفا تا آن زمان به پایان نرسد چه سرنوشتی در انتظار بازیکنان جدید استقلال است؛ بازیکنانی که به دلیل محرومیت تیم نتوانستند در بازی نخست برابر مس رفسنجان به میدان بروند و تعلل استقلال می تواند منجر به این شود که بازیکنان تازه واردش تا نیم فصل اجازه بازی پیدا نکنند!

با این حال با توجه به اینکه شفر دریافت مطالباتش را تایید کرد به نظر نمی رسد برای استقلال مشکلی پیش بیاد البته اگر ناگفته هایی نمانده باشد! به هرترتیب شاید امروز و شاید فردا محرومیت استقلال رفع شود اما عجیب بودن اظهارنظر پرویز مظلومی به عنوان سرپرست یک تیم قابل تامل است!

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481165
ارسال نظر

موضوعات داغ