sport

ملی پوش فوتسال روسیه در گفت وگو با جی پلاس

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان روسیه گفت: تیم ملی فوتسال بانوان ایران بسیار قدرتمند است و ما می دانیم که در سال های اخیر این تیم قهرمان آسیا شده است.

تیم فوتسال بانوان روسیه مطابق سال های گذشته برای برگزاری دو دیدار دوستانه با ملی پوشان ایران به تهران آمد و در دو بازی یک شکست و یک برد را به دست آورد.

"کسنیا اولکووا" بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان روسیه در گفت وگو با خبرنگار جی پلاس درباره رویارویی با تیم ملی کشورمان اظهار کرد: ایران تیم قدرتمند فوتسال دنیا است. ما مطلع هستیم که ایران قهرمانی آسیا را به دست آورده است و بازیکنان خیلی با کیفیتی را هم دارد. مردان فوتسال ایران هم قوی هستند و در آن بخش هم، ایران و روسیه با هم رقابت دارند.

او درباره بازیکنان تیم ملی ایران نیز گفت: اسم بیشتر بازیکنان ایران را را نمی دانم اما فرشته (کریمی) بازیکن خیلی خوبی است و او می تواند در یک تیم خوب جهانی بازی کند. بقیه بازیکنان ایرانی نیز خوب هستند. تیم ملی فوتسال ایران همیشه دروازه بان های خوبی داشته و این هم در موفقیت تیم مهم است. هر زمان که با ایران بازی کردیم، آنها دروازه بان خوبی را درون دروازه داشته اند.

اولکووا در ارزیابی اش از برگزاری هرساله بازی دوستانه ایران و روسیه، عنوان کرد: چندین سال است که ما با ایران به صورت مداوم بازی می کنیم. این بازی ها به نفع ما است چرا که می توانیم از آن به عنوان یک دیدار تدارکاتی با کیفیت استفاده کنیم.

اولکووا درباره سومی تیم روسیه در جام ملت های اروپا هم گفت:تیم ما در رقابت ها خوب کار کرد اما به فینال نرفتیم. رقیبان خوبی داشتیم اما ما می خواستیم قهرمان باشیم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال روسیه درباره حضور تماشاگران زن در دیدار تیم ملی کشورش با ایران نیز به خبرنگار جی پلاس گفت: زنان ایران شوق زیادی داشتند؛ همه ما این موضوع را می دانستیم و آنها بازی را هیجان انگیز کرده بودند. با وجود اینکه ما رقیب بودیم اما بعد از پایان مسابقه، برخورد خوبی با ما داشتند و مهربان بودند و حتی عکس های یادگاری هم گرفتند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1137036
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ