رییس پلیس راه استان همدان امروز(پنجشنبه پنجم تیرماه) گفت: تداوم موج شیوع کرونا و هشدار مسوولان، موجب خلوت شدن جاده‌ها و کاهش مسافرت‌ها شده است.

رییس پلیس راه استان همدان با اشاره به اینکه  تداوم موج شیوع کرونا و هشدار مسوولان، موجب خلوت شدن جاده‌ها و کاهش مسافرت‌ها شده است، گفت: امید می رود این وضعیت همچنان حفظ شود.

به گزارش جماران، سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه گفت: همه گیری کرونا موجب کاهش شمار مسافرت ها در نوروز ۹۹ شد اما در خرداد امسال شمار مسافرت ها نسبت به خرداد سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشت.

وی بیان کرد: اما با ورود به تیرماه مجدد شاهد روند نزولی مسافرت ها و کاهش حجم ترافیک در مسیرهای برون شهری بوده که امید می رود این وضعیت همچنان حفظ شود.

رییس پلیس راه استان همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته شاهد یک سانحه فوتی در محور آورزمان بوده که بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه پیکان با کامیون راننده پیکان در دم جان باخت. 

سرهنگ عزیزی ادامه داد: انحراف به چپ پیکان به علت خستگی و خواب آلودگی راننده، عامل بروز این سانحه فوتی در محور آورزمان بوده است.

وی گفت: محور آورزمان نهاوند یکی از حادثه خیز ترین مسیرهای برون شهری این استان به شمار می رود که هر ساله ۱۵ تا ۲۰ نفر در این مسیر جان خود را از دست می دهند.

رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: چهار بانده کردن این مسیر در دستور کار اداره راهسازی قرار گرفته که اجرای این طرح در حوزه نهاوند به اتمام رسیده و در حوزه ملایر همچنان در دست اجرا است.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: در سه ماهه گذشته چندین مورد سانحه فوتی در این استان رخ داده که ۹۵ درصد تصادف ها مربوط به رانندگان بومی بوده است.​​

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.