اخبار مرتبط

مصطفی آزاد بخت روز شنبه در دیدار با مدیرکل حفاظت محیط زیست بیان کرد: با فرهنگ سازی می توان محیط زیست را حفظ و تقویت کرد.
وی افزود: بخش زیادی از زندگی مردم به محیط زیست ارتباط دارد و اگر سازمان حفاظت محیط زیست شکل نمی گرفت مشکلات متعددی گریبان جامعه را می گرفت.
وی انجام اقدامات نمادین، فرهنگسازی توسط رسانه های ملی و نشریات را از فعالیت های اثرگذار این حوزه برشمرد و گفت: فعالیت های فرهنگی شکار را به یک ضد هنجار تبدیل کرده است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان نیز در این دیدار بیان کرد: برنامه گردشگری و اکوتوریسم در مناطق حفاظت شده این استان در حال تدوین است.
عادل عربی افزود: مشکلات زیست محیطی در بخش صنعت کمتر شده با این وجود در حوزه عمومی، حمل و نقل، پسماند و سبک زندگی مشکلات محیط زیستی زیادی وجود دارد.
رییس اداره آموزش و پژوهش حفاظت محیط زیست همدان نیز از فعالیت 35 سازمان مردم نهاد محیط زیستی در استان خبر داد و گفت: 11 سازمان مردم نهاد، دارای مجوز از استانداری هستند.
عباس ایزدی اضافه کرد: به تازگی پویش نهال به جای سبزه توسط سازمان های مردم نهاد محیط زیستی استان آغاز شده است که تا پایان فروردین سال آینده ادامه دارد.
7526/2090
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.