اخبار مرتبط

ربیعه علیمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در روز میلاد حضرت فاطمه(س) 50 درصد تخفیف برای استفاده از استخرهای الوند و کوثر پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: همچنین در روز چهارشنبه هفته جاری سینما کانون پرورش فکری برای خانواده ها تخفیف هایی در نظر گرفته است.
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری همدان ادامه داد: در رایزنی با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، هزینه بازدید اماکن تاریخی و فرهنگی برای بانوان نیم بها محاسبه می شود.
علیمحمدی بیان کرد: با توجه به تاکید استاندار همدان برنامه های روز زن امسال در یک هفته برگزار شد و مقام عالی دولت در استان بر ضرورت توجه به خواسته ها و مطالبات قشر بانوان تاکید کرد.
وی ادامه داد: خواسته استاندار همدان برگزاری برنامه ها و آیین های جشن در شان و جایگاه بانوان و فراهم کردن زمینه ای برای بیان مطالبات زنان در اجتماع است.
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری همدان، برگزاری جشن بزرگ ازدواج در دانشگاه آزاد، برگزاری جشن کوثر در سالن سه هزار نفری امام علی(ع) و برگزاری جشن بزرگ فاطمی با محوریت اداره کل ورزش و جوانان و اجرای حرکات نمایشی برای معرفی هیات های ورزشی بانوان را از برنانه های هفته زن برشمرد.
علیمحمدی همچنین از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب برای مددجویان بند نسوان زندان همدان به مدت سه روز، همایش سیرت فاطمی با محوریت فرهنگی و پیاده روی خانوادگی را از دیگر برنامه های این هفته بیان کرد.
7526/2090
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.