فریدون همتی روز چهارشنبه در دیدار با اساتید و طلاب حوزه علمیه مدرسه النبی(ص) بندرعباس اظهار داشت: توسعه و ایجاد حوزه ها و مدرسه های علوم دینی در مناطق مختلف کشور یکی از مهمترین کارهای فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

وی تصریح کرد: طلاب در امور مختلف می‌توانند به پیشبرد و اجرای مناسب امور با انجام کار فرهنگی و فرهنگ سازی در جامعه، کمک خوبی داشته باشند.

همتی با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: همه باید برای مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم و طلاب در این زمینه نقش مهمی برای تشویق مردم نسبت به حضور و مشارکت در انتخابات دارند.

وی وحدت و پیروی از مقام معظم رهبری را رمز موفقیت ملت ایران دانست و اظهار داشت: باید هر چه بیشتر در راستای تقویت این وحدت و همدلی بکوشیم و در این عرصه نیز طلاب نقش بسیار مهمی با توجه به تاثیر گذاری در جامعه بر عهده دارند.

وی در ادامه به جنگ اقتصادی تمام عیار دشمنان با ملت ایران اشاره کرد و بیان داشت: ایران اسلامی با اقتدار در برابر جنگ اقتصادی دشمنان ایستاده است و ضمن خنثی کردن توطئه های دشمنان، روز به روز در حال دست یافتن به پیشرفت های متنوع هستیم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در استان تمام ظرفیت ها را به کار گرفته‌ایم تا اقتصاد مقاومتی را به گونه عینی تحقق ببخشیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.