اخبار مرتبط

«محمدتقی آبایی هزاوه» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تسهیلات در راستای ایجاد و تثبیت اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری استان مرکزی به یک هزار و 290 نفر پرداخت شده است.
وی ادامه داد: این تسهیلات به 247 طرح در بخش صنعت، 929 طرح در بخش کشاورزی و 84 طرح در بخش خدمات پرداخت شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرکزی خاطر نشان کرد: 55 درصد این طرح ها به طرح های جدید، 35 درصد طرح ها توسعه ای و 10 درصد برای تامین منابع سرمایه در گردش طرح ها و افزایش ظرفیت تولید تعلق گرفته است.
آبایی گفت: بیشترین تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان مرکزی به دلیل وجود متقاضی بهره مندی از این طرح به بخش کشاورزی استان پرداخت شده است.
وی خاطر نشان کرد: 369 طرح از محل اعتبارات تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان مرکزی توسط بانک های عامل به افراد تحت پوشش دستگاه های حمایتی استان پرداخت شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرکزی افزود: طرح های دستگاه حمایتی شامل کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و بنیاد شهید پس از ثبت نام در سامانه کارا و تایید دستگاه های اجرایی و نهاد های حمایتی استان به کمیته اجرایی ملی در تهران ارسال و پس از تایید به بانک های عامل برای پرداخت معرفی می شوند.
آبایی گفت: بیشترین تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان مرکزی در بخش دستگاه های حمایتی نیز به طرح های کشاورزی پرداخت شده است.
استان مرکزی با دارا بودن 12 شهرستان دارای بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت است.
1955/3075
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.